خدمات و شیوه ارائه بیمه سلامت به مردم و ذینفعان سازمان به درستی تبیین گردد تا هدف اصلی دولت سیزدهم یعنی رفع مشکلات مردم، محقق شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار، با حضور صفاری مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان، قربانی فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران و رؤسای بیمه سلامت استان، روز شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱، گردهمایی مدیران و رؤسای بیمه سلامت استان در سالن جلسات فرماندار برخوارتشکیل شد. دکتر صفاری در این گردهمایی گفت: ارزش والای اداره کل بیمه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار، با حضور صفاری مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان، قربانی فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران و رؤسای بیمه سلامت استان، روز شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱، گردهمایی مدیران و رؤسای بیمه سلامت استان در سالن جلسات فرماندار برخوارتشکیل شد.

دکتر صفاری در این گردهمایی گفت: ارزش والای اداره کل بیمه سلامت را احترام متقابل در همه سطوح سازمانی – احترام به کارکنان در وهله اول و متعاقب آن احترام به شهروندان و بیمه شدگان دانست و اذعان داشت: احترام به مفهوم رسیدگی کریمانه به امور و دقت و صحت در انجام کارها می باشد.

مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان در ادامه: رویکرد سازمان را، توجه ویژه به مناطق محروم و کم برخوردار در استان دانست و گفت : برگزاری این اجلاس در شهرستان محروم برخوار خود نشان این امر است، در این راستا اداره کل بیمه سلامت استان اصفهان به عنوان بهره ور ترین سازمان در استان است که تا این لحظه با برخورداری تنها ۲۲۰ نفر پرسنل وظایف و مسئولیت های خود را به بهترین نحو انجام داده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان، پوشش ۹۰درصدی بیمه ای خدمات ناباروری را اتفاق جدیدی در کشور دانست و اذعان داشت:  استان اصفهان به عنوان اولین استان از ۱خرداد ۱۴۰۱ اسناد این طرح را به صورت الکترونیکی بررسی و پرداخت می کند تا از بار مراجعه حضوری بیمه شدگان جلوگیری کند.

دکتر صفاری، خطاب به مدیران بیمه سلامت، گفت: همه این طرح ها در دولت سیزدهم شروع و اجرا شد که استان اصفهان در همه این چهار طرح جزو بهترین استان ها می باشد و همه این دستاورد ها بدون همکاری شما رؤسا و همت جهادی کارکنان بیمه سلامت امکان پذیر نمی شد.

دکتر قربانی فرماندار برخوار نیز در این جلسه، خدمت را به مثابه عبادت دانست و ادامه داد: توسعه خدمت به مردم ذخیره باقیات و صالحات می شود و لازم است نوع خدمات سازمان بیمه سلامت ایران و شیوه ارائه خدمت این سازمان به مردم و ذینفعان سازمان به درستی تبیین گردد تا هدف اصلی دولت سیزدهم یعنی رفع مشکلات مردم، محقق شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: مردم در روستاها از خدمات دولت اطلاع کافی ندارند، بنابراین باید شناساندن بیمه سلامت و خدمات ارزنده آن به مردم در اولویت قرار گیرد.

وی در ادامه، در راستای اهداف دولت سیزدهم یعنی حمایت از اقشار محروم و آسیب دیده گفت: باید امکانات به اقصی نقاط شهرستان و مناطق محروم برده شود تا شاهد افزایش خیر و برکات باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛ جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور محمدرضا قربانی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید. در این جلسه در خصوص احصاء فضا و امکانات مورد نیاز جهت برگزاری امتحانات نهایی، همکاری مدارس متوسطه اول و دوم جهت غربالگری هپاتیت و تجلیل از اعضای فعال […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در پیامی به شرح زیر هفته بسیج را تبریک گفت. بسم الله الرحمن الرحیم نام بسیج همواره یادآور مکتب عشق، ایثار و خدمت بی منت برای مردم از جنس مردم است، نیرویی که در طی چهار دهه از انقلاب اسلامی هیچگاه دچار انحراف و بی راهگی نگردید […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان در پیامی روز پرستار را تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا (سوره المائده آیه ۳۲) و هر کس نفسی را زنـده کند گویا همه مردم را زنده کرده است سالروز […]

۲۷ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =