تاکید فرماندار بر اینکه پدران و مادران شهدا حق بزرگی بر گردن همه مسئولین نظام دارند

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان برخوار: محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان به اتفاق هاشم زاده معاون سیاسی فرمانداری و مفتخریان رئیس بنیادشهید با حضور در روستای دنبی با حضور بر مزار شهید گرانقدر براتعلی کلهرودی با قرار دادن گل و قرائت فاتحه یاد شهدا را گرامی داشته ونیز با والدین این شهید بزرگوار دیدار […]

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان برخوار: محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان به اتفاق هاشم زاده معاون سیاسی فرمانداری و مفتخریان رئیس بنیادشهید با حضور در روستای دنبی با حضور بر مزار شهید گرانقدر براتعلی کلهرودی با قرار دادن گل و قرائت فاتحه یاد شهدا را گرامی داشته ونیز با والدین این شهید بزرگوار دیدار کردند‌.

ایشان در این دیدار ضمن گرامی داشت یاد و نام شهدا ، با تاکید بر اینکه پدران و مادران شهدا حق بزرگی بر گردن همه مسئولین نظام دارند، گفت: مسئولین باید بیش از پیش تلاش کنند مشکلات این عزیزان خصوصا مسائل درمانی آنها حل و فصل شودکه این از وظائف اصلی بنیادشهیدمیباشد.

سپس در روستای مرغ با جانباز ۳۰ درصد اصغربهجت آبادی دیدار نموده و طی سخنانی گفت: مقام جانبازان مثل شهدا بالاست حتی بیش از شهدا .

لازم به توضیح است فرماندار و همراهان از جاهای مختلف روستاهای مرغ ، دنبی و شور آباد دیدن کرده و با مشکلات این روستاها جهت رفع آنها آشنا شدند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

ارتباط تلفنی مردمی با فرماندارشهرستان برخوار جناب آقای محمد رضا قربانی از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱) زمان: سه شنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۱ الی ۱۲ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۱۱ بهمن ۱۴۰۱
۲۷ آذر ۱۴۰۱
۲۷ آذر ۱۴۰۱
۲۷ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =