جمعی از خانواده های معزز شهدا ، جانبازان و آزادگان سرافراز در فرمانداری با محمدرضاقربانی فرماندار برخوار دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، جمعی از خانواده های معزز شهدا ، جانبازان و آزادگان سرافراز  با حضور در فرمانداری با محمدرضاقربانی فرماندار برخوار دیدار کردند. در این دیدار  جامعه ایثارگری ضمن بیان بعضی از مشکلات خود پیشنهادات و راهکارهایی را برای رفع مشکلات خود با فرماندار در میان گذاشتند. در ادامه فرماندار […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، جمعی از خانواده های معزز شهدا ، جانبازان و آزادگان سرافراز  با حضور در فرمانداری با محمدرضاقربانی فرماندار برخوار دیدار کردند.

در این دیدار  جامعه ایثارگری ضمن بیان بعضی از مشکلات خود پیشنهادات و راهکارهایی را برای رفع مشکلات خود با فرماندار در میان گذاشتند.

در ادامه فرماندار برخوار ضمن خوشامدگویی به این عزیزان با بیان اینکه خط قرمز من خانواده های بزرگوار شهداء، جانبازان و آزادگان میباشد گفت : مسئولین ما باید بدانند چگونه صاحب چنین پستی شده اند و بابت این مسئولیتها شهدای  زیادی خون خود را فدای نظام اسلامی کرده است.

وی ادامه داد این ملت بابت میز هر مسئولی ۷۲ شهید یعنی یک کربلا تقدیم نموده .

لازم به توضیح است در انتهای این مراسم هدایایی توسط مفتخریان رئیس بنیادشهید و فرماندار محترم به این عزیزان به رسم یادبود اهدا گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

ارتباط تلفنی مردمی با فرماندارشهرستان برخوار جناب آقای محمد رضا قربانی از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱) زمان: سه شنبه ۱۱ بهمن ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۱ الی ۱۲ سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این […]

۱۱ بهمن ۱۴۰۱
۲۷ آذر ۱۴۰۱
۲۷ آذر ۱۴۰۱
۲۷ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + چهارده =