پیام فرماندار برخوار به مناسبت هفته ملی جوانی جمعیت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان به مناسبت هفته ملی جمعیت پیامی صادر نمود، متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان به مناسبت هفته ملی جمعیت پیامی صادر نمود، متن پیام به شرح زیر می باشد:   هفته ملی جمعیت از ۲۴ الی ۳۰ اردیبهشت ماه با شعار ” ایران جوان بمان ” نامگذاری شده است چرا که خطر  جمعیت کهنسال در آینده ای […]

بسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان به مناسبت هفته ملی جمعیت پیامی صادر نمود، متن پیام به شرح زیر می باشد:

 

هفته ملی جمعیت از ۲۴ الی ۳۰ اردیبهشت ماه با شعار ” ایران جوان بمان ” نامگذاری شده است چرا که خطر  جمعیت کهنسال در آینده ای نه چندان دور ایران را تهدید می کند. بر این اساس قانون “حمایت از خانواده و جوانی جمعیت” پس از تصویب مجلس شورای اسلامی و ابلاغ ریاست محترم جمهور، به عنوان تکلیف قانونی جنبه اجرایی پیدا کرد.

جمعیت جوان به عنوان نیروی مولد و مهمترین عامل اقتدار کشورها به عنوان یکی از پایه های اصلی قدرت و رشد اقتصادی- اجتماعی محسوب می شود زیرا رشد، پیشرفت و اقتدار ملی هرکشوری در گرو حضور جوانان سالم در عرصه‌های مختلف است لذا همه دستگاه ها باید در راستای تحقق شعار “ایران جوان بمان” اهتمام لازم را به خرج دهند.

 

روز ملی جمعیت فرصتی برای بازنگری و اتخاذ سیاست ‌ها و برنامه ‌ها به منظور تحقق اهداف پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت کشور است.

امید است با توجه به منویات و تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) با سیاست گذاری صحیح و ایجاد ساز وکار لازم جهت رفع موانع ازدواج و فرهنگ سازی در بحث افزایش جمعیت و تلاش جهادگونه برای رشد جمعیت ایران اسلامی بتوانیم از بحران سالخوردگی جمعیت عبور کنیم

محمدرضا قربانی

فرماندار شهرستان برخوار

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =