آیین تودیع و معارفه معاونین فرمانداری برخوار در دومین جلسه شورای اداری سال ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ دومین جلسه شورای اداری سال ۱۴۰۲ در تاریخ در ۲۰ اردیبهشت با حضور ، محمدرضا قربانی فرماندار،دکتر آخوندی مدیر کل محترم دفتر امور شهری استان موسوی پور رئیس دادگستری، تدبیری دادستان، معاونین فرمانداری ومسئولین و روسای ادارات شهرستان در سالن حاج قاسم سلیمانی فرمانداری برگزار شد. دکتر آخوندی مدیر […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ دومین جلسه شورای اداری سال ۱۴۰۲ در تاریخ در ۲۰ اردیبهشت با حضور ، محمدرضا قربانی فرماندار،دکتر آخوندی مدیر کل محترم دفتر امور شهری استان موسوی پور رئیس دادگستری، تدبیری دادستان، معاونین فرمانداری ومسئولین و روسای ادارات شهرستان در سالن حاج قاسم سلیمانی فرمانداری برگزار شد.
دکتر آخوندی مدیر کل محترم دفتر امور شهری استان ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص پیشگیری از ایجاد حس ناامیدی در مردم بیان کرد: مبحث شادی در جامعه ما مورد غفلت واقع شده است و با توجه به تعریف علمی شادی که به معنی ایجاد حس انگیزه و امید در مردم است همه مسئولین ادارات باید در جهت ایجاد این حس امیدواری اهتمام لازم را به خرج دهند. همه ما باید در راستای تحقق شعار سال یعنی مهار تورم و رشد تولید کوشا باشیم.
قربانی فرماندار شهرستان در این جلسه گفت: یکی از مسائل مهم پیش رو مسئله انتخابات است که برای حضور حداکثری مردم در این امر خطیر نیاز به آرامش و امنیت روانی داریم و این مهم جز با تکریم ارباب رجوع در ادارات بدست نخواهد آمد. مردم سرمایه های این نظام هستند و نباید به هیچ عنوان موجب ایجاد احساس ناامیدی در اذهان آن ها شویم.
وی افزود: ادارات شهرستان باید همسو و در راستای اهداف نظام وظایف خود را پیش ببرند زیرا همه ما تحت امر یک رهبر و زیر یک پرچم هستیم و اقدامات ما باید در چارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری باشد.
قربانی بیان کرد: مدیران ادارات شهرستان در خصوص مبحث تخصیص بودجه هماهنگی های لازم را با معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی انجام دهند. همچنین در مورد بحث آلایندگی واهمیت وصول عوارض آلایندگی و همچنین نحوه توزیع آن جهت ایجاد تحول در مسیر شهرسازی به بیان نکاتی پرداخت.
نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین در خصوص سایر مسائل شهرستان از جمله مشکلات بلوار جانبازان، بحث متکدیان شهرستان، مشکلات کمیسیون ماده ۹۹ و مبحث پایش تصویری، ضرورت رعایت حجاب در جامعه و به ویژه در ادارات شهرستان به بیان نکاتی پرداخت.
قربانی در پایان اظهار داشت مسئله مهم دیگر در شهرستان نظام مند تر شدن سهمیه بندی آرد است به جهت اینکه مهمترین صنعت در منطقه برخوار صنعت نان است و مشکلات ایجاد شده در بحث سهمیه بندی آرد موجب افزایش نرخ بیکاری و آسیب به وضعیت معیشت مردم و در نتیجه نارضایتی خواهد شد.
شایان ذکر است در پایان جلسه، مراسم تودیع و معارفه معاونین فرمانداری برگزار شد و مرتضی عزیزخانی طی حکمی از طرف استاندار اصفهان به عنوان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری منصوب شد.همچنین از زحمات چندین ساله آقایان هاشم زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و خدایی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تقدیر و تشکر به عمل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + بیست =