فرماندار شهرستان برخوار در پیامی فرارسیدن هفته ملی کار و کارگر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار به مناسبت فرارسیدن هفته کار و کارگر پیامی صادر کرد. متن پیام وی به شرح زیر است: کارگران قشری پر تلاش، زحمتکش و مولد در سطح جامعه ما هستند که همواره نقش موثر و بی بدیل در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی و دفاع […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار به مناسبت فرارسیدن هفته کار و کارگر پیامی صادر کرد. متن پیام وی به شرح زیر است:
کارگران قشری پر تلاش، زحمتکش و مولد در سطح جامعه ما هستند که همواره نقش موثر و بی بدیل در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی و دفاع مقدس داشته اند.
چرخ تولید کشور با دستان و بازوان خستگی ناپذیر کارگران در گردش بوده و پیشرفت و شکوفایی کشور مدیون تلاش‌ها و زحمت های بی‌وقفه کارگران این مرز و بوم است. بدون تردید افتخارات بدست آمده در عرصه تولید و صنعت مرهون تلاش های این قشر از جامعه در کنار دیگر اقشار زحمتکش است.
امسال که از سوی مقام معظم رهبری به نام «مهار تورم و رشد تولید» مزین شده، مستلزم آن است که کارگران و صنعتگران شهرستان برخوار با تکیه بر توان داخلی گام های موثر و بلندی در مسیر توسعه و پیشرفت برداشته و در بازارهای داخلی و خارجی حضور پر رنگی داشته باشند.
اینجانب ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای کارگر، فرارسیدن هفته کار و کارگر را به تمامی کارگران شریف و زحمتکش به‌ویژه کارگران و فعالان عرصه اقتصادی در شهرستان برخوار تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال موفقیت و سربلندی روزافزون جامعه بزرگ کارگری را مسالت دارم.
محمدرضا قربانی
فرماندار شهرستان برخوار

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =