بازدید فرماندار از مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان استان اصفهان به میزبانی شهرستان برخوار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: روز پنج شنبه مورخ ۷/۲/۱۴۰۲ محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان از مرحله نهایی چهل‌ویکمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان استان اصفهان بازدید نمود. این مسابقات به میزبانی شهرستان برخوار در محل امامزاده ابراهیم بن موسی بن جعفر (امازاده نرمی) برگزار گردید. در این مرحله از مسابقات […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: روز پنج شنبه مورخ ۷/۲/۱۴۰۲ محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان از مرحله نهایی چهل‌ویکمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان استان اصفهان بازدید نمود.

این مسابقات به میزبانی شهرستان برخوار در محل امامزاده ابراهیم بن موسی بن جعفر (امازاده نرمی) برگزار گردید. در این مرحله از مسابقات قرآن، عترت و نماز ۱۳۴ دانش‌آموز دختر در روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت‌ ماه و ۱۴۰ دانش‌آموز پسر در روز پنجشنبه ۷ اردیبهشت‌ ماه به رقابت پرداختند.

در مجموع ۲۷۴ دانش‌آموز در این مرحله از مسابقات شرکت داشتند، که آموزش و پرورش برخوار طی این دو روز در بخش دختران میزبان دانش‌آموزان از ۳۴ منطقه و ناحیه و در بخش پسران میزبان دانش‌آموزان از ۴۱ منطقه و ناحیه آموزش و پرورش استان اصفهان بود.

این مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان استان اصفهان در رشته‌های قرائت، حفظ و فهم قرآن کریم، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، گفتمان مهدوی، انشاء نماز، اذان، مداحی و دعاخوانی برگزار شد.

در پایان سه نفر از برترین‌ها در تمامی رشته‌ها انتخاب شدند با حضور مسئولان از آنها تجلیل به عمل آمد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + نوزده =