پیام فرماندار برخوار به مناسبت روز ملی شوراها

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: فرماندار شهرستان با صدور پیامی رو ملی شوراها را تبریک گفت. متن پیام محمد رضا قربانی بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم نهم اردیبهشت ماه، نشانی از سال‌ها فعالیت مستمر شوراهای اسلامی شهر و روستا در نقاط مختلف ایران اسلامی، ترجمان اراده جمعی مردم در عرصه سیاستگذاری […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: فرماندار شهرستان با صدور پیامی رو ملی شوراها را تبریک گفت. متن پیام محمد رضا قربانی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نهم اردیبهشت ماه، نشانی از سال‌ها فعالیت مستمر شوراهای اسلامی شهر و روستا در نقاط مختلف ایران اسلامی، ترجمان اراده جمعی مردم در عرصه سیاستگذاری و تصمیم‌گیری بر مبنای آیه شریفه «و امرهم شوری بینهم» است؛ روزی که در تقویم تاریخی ایران زمین به «روز شوراها» مزین شده و تداعی ارزشمندی در گرامیداشت و پاسداشت تلاش‌های بی‌شائبه اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای کشور است.

شورا که بر آمده از خواست و اراده مردم است، زمینه ساز حضور فعال و پرثمر مردم در اداره امور شهر و روستا بوده و طی چندین دوره فعالیت، این نهاد مردمی به پشتوانه سرمایه های اجتماعی و تخصصی که پیدا نموده، جایگاه ویژه ای را در تحولات ساختاری، مدیریت شهری و خدمت رسانی به جامعه به دست آورده است.

دولت سیزدهم نیز با اعتقاد راسخ به نقش تاثیرگذار شوراها در حل مشکلات و بهبود کیفیت زندگی مردم عزیز، از جامعه بزرگ شوراهای اسلامی شهر و روستا انتظار دارد با اولویت‌بندی مسائل، اهتمام بر مدیریت منابع مالی و شکوفایی اقتصاد محلی، صیانت از اموال عمومی، قانون‌مداری، بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل محلی، تعامل سازنده با شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به‌عنوان بازوهای اجرایی شوراها، ارتقای کمی و کیفی خدمات‌دهی و استفاده از نیروی انسانی متعهد و متخصص در تحقق اهداف متعالی نظام در گام دوم انقلاب کوشا و فعال باشند.

اینجانب سالروز تأسیس نهاد مقدس شورای اسلامی را به همه اعضای شوراهای اسلامی روستا، بخش، شهر و شهرستان، تبریک عرض نموده و امید دارم در سایه همراهی مردم، مدیریت شوراهای اسلامی شهر و روستا، اقدامات همدلانه شهرداری ها و دهیاری ها و همراهی دستگاه های اجرایی بتوانیم در تحقق شعار سال که با تدبیر مقام معظم رهبری به عنوان “مهار تورم و رشد تولید” نامیده شده گام های اجرایی برداریم.
محمد رضا قربانی
فرماندار شهرستان برخوار

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در ادامه دیدار های هفتگی، از خانواده شهید لطف الله قصابی دیدن کرد .همچنین از خانواده این عزیز به خصوص مادر شهید تجلیل نمود. شهید قصابی در سن ۲۲ سالگی در منطقه حلبپه در عملیات والفجر ۱۰ بر اثر بمباران شیمیایی به فیض شهادت نائل آمد.

۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده در شهر سین حضور یافت. در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها را از نزدیک مشاهده کرد و دستور بررسی و […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه هیأت بازرسی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای  اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری حوزه انتخابیه شهرستان برخوار” از آنجایی که رصد فعالیتهای نامزدهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از منظر انطباق با قانون از وظایف هیأت بازرسی انتخابات می­باشد از کلیه شهروندان گرامی حوزه انتخابیه شهرستان برخوار خواستاریم که مشکلاتی نظیر دخالت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، جلسه شورای اداری با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد . در این جلسه فرماندار از تمامی مدیران و روسا خواست که جانب داری له یا علیه نامزدی انجام ندهند و از امکانات ادارات برای تبلیغات نامزدها استفاده نشود همچنین نظارت جدی برای […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 15 =