برگزاری اولین جلسه شورای امر به معروف  شهرستان برخوار در سال ۱۴۰۲ به ریاست فرماندار

برگزاری اولین جلسه شورای امر به معروف شهرستان برخوار در سال ۱۴۰۲ به ریاست فرماندار به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ روز دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ جلسه شورای امر به معروف شهرستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین میرافضلی امام جمعه دولت آباد، حجت الاسلام قربانی امام جمعه دستگرد، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان و سایر اعضای […]

برگزاری اولین جلسه شورای امر به معروف شهرستان برخوار در سال ۱۴۰۲ به ریاست فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ روز دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ جلسه شورای امر به معروف شهرستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین میرافضلی امام جمعه دولت آباد، حجت الاسلام قربانی امام جمعه دستگرد، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان و سایر اعضای ستاد امر به معروف شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
فرماندار شهرستان بر ضرورت تشکیل کارگروه مشترک سپاه، بسیج و سازمان تبلیغات اسلامی جهت در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای جلوگیری از کشف حجاب تاکید کرد.
قربانی اظهار داشت: تمهیدات لازم برای جلوگیری از کشف حجاب باید تبیینی باشد و شخص توجیه شود.
وی افزود: هرگونه کشف حجاب ابتدا مستند شود و تذکر داده شود در صورت تکرار و عدم رعایت حجاب اقدام به دستگیری صورت پذیرد.
قربانی همچنین بر ضرورت اجرای دقیق مصوبات ستاد امر به معروف تاکید کرد و گفت: در خصوص عدم به کارگیری اتباع در فروشگاه ها ابتدا اطلاع رسانی دقیق واعطای فرصت یکماهه به کسبه محترم جهت جایگزینی نیروی جدید صورت پذیرد و بعد از آن، درصورت عدم رعایت اقدام به پلمپ شود.
وی ادامه داد: هماهنگی فراجا با تیم تذکر لسانی برای اثربخشی بیشتر ضرورت دارد. در همین راستا فراجا برای جلوگیری از توهین و هتک حرمت به تیم های تذکر لسانی حمایت و اقدامات لازم را انجام دهد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =