لزوم رعایت حداقل ها در بهداشت و سلامت در سطح شهرستان با همکاری خیرین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ جلسه سالانه هیئت مدیره انجمن خیرین سلامت شهرستان با حضور محمدرضا قربانی فرماندار ، دکتر کمالی رئیس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از خیرین سلامت شهرستان در محل سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار برگزار شد. محمدرضا قریانی، فرماندار شهرستان با توجه به رعایت حداقل ها […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ جلسه سالانه هیئت مدیره انجمن خیرین سلامت شهرستان با حضور محمدرضا قربانی فرماندار ، دکتر کمالی رئیس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از خیرین سلامت شهرستان در محل سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار برگزار شد.

محمدرضا قریانی، فرماندار شهرستان با توجه به رعایت حداقل ها را در بهداشت و سلامت در سطح شهرستان بر ضرورت همکاری کلیه ادارات و خیرین شهرستان در خصوص مباحث سلامت و پیشگیری از بیماری ها و همچنین احداث درمانگاه های شبانه روزی در شهرهایی که جمعیت ۵۰۰۰ نفر به بالا دارند تاکید کرد.

قربانی افزود: همانگونه که اگر پلیس نباشد تخلفات بیشتر می شود، بهداشت نیز نباشد تسری بیماری ها و مشکلات و مرگ و میر زیاد می شود که این امر بار مالی سنگینی را بر دوش دولت و مردم خواهد گذاشت.

وی در ادامه گفت: اگر دغدغه شبکه بهداشت در خصوص سلامت مردم حل شود، مسئولین شبکه بهداشت تمرکز بهتری در مباحث بهداشت و روان و طب کار خواهند داشت.

در این جلسه دکتر کمالی رئیس شبکه بهداشت در خصوص اهمیت رعایت سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری های غیرواگیر به بیان مطالبی پرداخت.

گفتنی است: در پایان این جلسه از خیرین حوزه بهداشت و سلامت با اهداء لوحی توسط فرماندار تقدیر به عمل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛ جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور محمدرضا قربانی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید. در این جلسه در خصوص احصاء فضا و امکانات مورد نیاز جهت برگزاری امتحانات نهایی، همکاری مدارس متوسطه اول و دوم جهت غربالگری هپاتیت و تجلیل از اعضای فعال […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در پیامی به شرح زیر هفته بسیج را تبریک گفت. بسم الله الرحمن الرحیم نام بسیج همواره یادآور مکتب عشق، ایثار و خدمت بی منت برای مردم از جنس مردم است، نیرویی که در طی چهار دهه از انقلاب اسلامی هیچگاه دچار انحراف و بی راهگی نگردید […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان در پیامی روز پرستار را تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا (سوره المائده آیه ۳۲) و هر کس نفسی را زنـده کند گویا همه مردم را زنده کرده است سالروز […]

۲۷ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =