برگزاری جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان برخوار

فرماندار شهرستان برخوار در این جلسه با بیان اینکه دشمن در اغتشاشات اخیر یک تک به ما زد، گفت: دهه فجر برای ما فرصت مناسبی است برای اینکه بتوانیم یک ضربه کاری و یک پاتک به دشمن بزنیم.

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان برخوار روز (پنجشنبه ۶ دی ۱۴۰۱) با حضور اعضاء ستاد و به ریاست محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان در سالن اجتماعات  فرمانداری برگزار شد. در این جلسه رؤسا و نمایندگان ادارات شهرستان به بیان برنامه‌های خود در ایام دهه مبارک فجر پرداختند. محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان […]

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان برخوار روز (پنجشنبه ۶ دی ۱۴۰۱) با حضور اعضاء ستاد و به ریاست محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان در سالن اجتماعات  فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه رؤسا و نمایندگان ادارات شهرستان به بیان برنامه‌های خود در ایام دهه مبارک فجر پرداختند.

محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان در این جلسه گفت: از ۴۴ سال پیش تاکنون موقعیت ما جنگی بوده است؛ یک زمان جنگ نرم و یک زمان جنگ سخت و اکنون هم درگیر جنگ ترکیبی هستیم.

وی افزود: دشمن در چندماه گذشته به ما یک تک زد و ما باید در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی یک پاتک به آنها بزنیم.

قربانی خاطرنشان کرد: دهه فجر برای امر به معروف و نهی از منکر، جهاد تبیین و ترویج شعائر انقلابی و اسلامی فرصت مناسبی است و این ایام به نوعی شب عملیات محسوب می‌شود.

فرماندار برخوار اظهار کرد: دهه فجر برای ما فرصت مناسبی است برای اینکه بتوانیم یک ضربه کاری به دشمن وارد کنیم.

وی با اشاره به سو استفاده دشمنان از ظرفیت بانوان، تاکید کرد: در این ایام از ظرفیت بانوان، نوجوانان دهه هشتادی و نودی، دانشجویان و رسانه‌ها باید برای تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده شود.

در پایان این جلسه احکام مسئولین کمیته‌های مختلف ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان برخوار اهدا شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛ جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور محمدرضا قربانی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید. در این جلسه در خصوص احصاء فضا و امکانات مورد نیاز جهت برگزاری امتحانات نهایی، همکاری مدارس متوسطه اول و دوم جهت غربالگری هپاتیت و تجلیل از اعضای فعال […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در پیامی به شرح زیر هفته بسیج را تبریک گفت. بسم الله الرحمن الرحیم نام بسیج همواره یادآور مکتب عشق، ایثار و خدمت بی منت برای مردم از جنس مردم است، نیرویی که در طی چهار دهه از انقلاب اسلامی هیچگاه دچار انحراف و بی راهگی نگردید […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان در پیامی روز پرستار را تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا (سوره المائده آیه ۳۲) و هر کس نفسی را زنـده کند گویا همه مردم را زنده کرده است سالروز […]

۲۷ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نه =