جبران عقب ماندگی های گذشته با تلاش مضاعف و فعالیت جهادی امکان پذیر است

خطاب فرماندار به مدیران دستگاه های اجرایی: جبران عقب ماندگی های گذشته با تلاش مضاعف و فعالیت جهادی امکان پذیر است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: جلسه هم اندیشی شهرداران به ریاست محمد رضا قربانی فرماندار و با حضور هاشم زاده معاون سیاسی، خدایی معاون عمرانی فرمانداری، بخشداران بخش مرکزی و حبیب آباد […]

خطاب فرماندار به مدیران دستگاه های اجرایی: جبران عقب ماندگی های گذشته با تلاش مضاعف و فعالیت جهادی امکان پذیر است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: جلسه هم اندیشی شهرداران به ریاست محمد رضا قربانی فرماندار و با حضور هاشم زاده معاون سیاسی، خدایی معاون عمرانی فرمانداری، بخشداران بخش مرکزی و حبیب آباد و رئیس اداره برق شهرستان روز یکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱ برگزار شد.

فرماندار شهرستان در این جلسه گفت:  برای پاسخ گویی به مطالبات انباشته شده مردم باید جهادی عمل کنیم. جبران عقب ماندگی های گذشته و همچنین پرداختن به کارهای حال حاضر تلاش مضاعف می طلبد. در حوزه کارهای عمرانی اقدامات خوبی انجام شده است. برخی اقدامات مطالبه بیش از یک دهه مردم بوده است که در چند ماه اخیر انجام شده.

دکتر قربانی با اشاره به در پیش بودن دهه فجر انقلاب اسلامی بیان دشت :  ایده ۴۴ پروژه برای چهل چهارمین سالگرد پیروزی اانقلاب اسلامی ایده خوبی است. برای این انقلاب و مردم هر چه کار کنیم کم است. همین کارهای خوبی که در یک سال گذشته انجام شده باید به سمع و نظر مردم برسد. دهه فجر فرصت خوبی است تا اقدامات بیان شود. بخشی از جهاد تبیین همین اطلاع رسانی ها است. ما معتقدیم می شود بیش تر از این ها کار کرد اما دشمن به دنبال این است که به مردم ما وانمود کند هیچ کاری انجام نمی شود لذا باید اقداماتِ خوب بیان شود.

وی در ادامه ضمن تأکید بر  هماهنگی و هم افزایی بین بخشی برای خدمت رسانی بهتر به مردم افزود : یکی از مصداق ها که اقدامات خوبی هم انجام شده است بحث روشنایی معابر است. شهرداری ها و اداره برق پای کار آمده اند، کارها و مطالبات مردم معطل اختلاف نظر بر سر تفسیر قانون نماند. در مورد روشنایی معابر نباید منتظر شکایت مردمی باشیم باید معابر رصد شود و در حد توان مشکلات در اسرع وقت مرتفع گردد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یازده =