اتمام حجت فرماندار با مدیران شهرستان برخوار در جلسه شورای اداری

اتمام حجت فرماندار با مدیران شهرستان برخوار در جلسه شورای اداری به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: مردادماه ۱۴۰۱پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور مدیران و رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان در آستان سیدان الکریمان امامزاده نرمی برگزار شد. محمد رضا قربانی در این جلسه گفت: هر دقیقه‌ای که توسط ما مدیران تلف […]

اتمام حجت فرماندار با مدیران شهرستان برخوار در جلسه شورای اداری
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: مردادماه ۱۴۰۱پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور مدیران و رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان در آستان سیدان الکریمان امامزاده نرمی برگزار شد.
محمد رضا قربانی در این جلسه گفت: هر دقیقه‌ای که توسط ما مدیران تلف می شود در واقع ۱۲۰ هزار دقیقه، به تعداد جمعیت شهرستان وقت مردم را تلف کرده ایم و باید با خودمان صادق باشیم که چگونه می خواهیم با این روش جواب خدا را بدهیم و حق مردم را ادا کنیم ؟
فرماندار شهرستان برخوار در جلسه شورای اداری: ساعات کاری مدیران را حق الناس نامید و حضور شخص مدیر در جلساتی که قید شخصا ذکر شده را الزام و اعزام نماینده، آنهم مرتبط را صرفا با هماهنگی قبلی و دارا بودن عذر موجه قابل توجیه ذکر کرد.
قربانی همچنین خطاب به مدیران شهرستان اظهار داشت: در شرایط کنونی ما مدیران جهادی و دلسوز می خواهیم که برای مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان برخوار شبانه روز کار کنند و مدیران طوری تلاش کنند که در جلسه دلیلی برای تذکر نباشد و حتی برای پاسداشت تلاش‌های مدیران انقلابی وقت جلسه را به کار گیریم.
نماینده عالی دولت در شهرستان رضایتمندی مردم و رعایت قانون را سرلوحه کار مدیران ذکر کرد و با تاکید بر برخورد شدید با هرگونه بی قانونی در دستگاه های اجرایی خواستار به کار گیری همه تلاش مدیران در جهت خدمت رسانی بی منت به مردم شد.
وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مدیران زحمتکش و وقت شناس گفت: در سال ۱۴۰۱ ما مدیر برنامه محور، وقت‌شناس و خلاق می‌خواهیم که شخصاً در جلسات حضور یابد تا تصمیم گیری ها به موقع و کارشناسی انجام گیرد.
گفتنی است: در این جلسه که با قراعت زیارت عاشورا و مرثیه سرایی مداحان اهلبیت آغاز شد تعدادی از مدیران شهرستان ضمن سخنرانی گزارشی از فعالیت های دستگاه مربوطه خود ارائه نمودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در ادامه دیدار های هفتگی، از خانواده شهید علی قربانی دیدن کرد . همچنین از خانواده  این عزیز  به خصوص مادر شهید تجلیل نمود. شهید قربانی در سن ۱۹ سالگی د رعملیات والفجر۸ در منطقه فاو به فیض شهادت نائل آمد همچنین در ادامه فرماندار از گلزار […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمدرضا قربانی فرماندار در پیامی روز دانشجو را تبریک گفت: بسم الله الرحمن الرحیم هر ساله با فرا رسیدن ۱۶ آذر، خاطره ی حماسی شهادت دانشجویان مسلمان و مبارز میهن اسلامی در ذهن همیشه زنده جامعه، تداعی می شود؛ حماسه ای که پیام آور عزت و شرف دانشگاه […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۱۳ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،آیین تکریم و معارفه سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان با حضور محمد رضا قربانی فرماندار و مدیرکل اداره میراث فرهنگی استان اصفهان ، در محل فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه  نماینده عالی دولت در شهرستان  بر اهمیت مباحث گردشگری و شناساندن و تقویت ظرفیت […]

۱۳ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =