برگزاری دومین نشست شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان

برگزاری دومین نشست شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار : روز شنبه ۲۲ مردادماه ۱۴۰۱ دومین نشست شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان با حضور مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره سازمانهای مردم نهاد شهرستان به ریاست هاشم زاده معاون […]

برگزاری دومین نشست شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار : روز شنبه ۲۲ مردادماه ۱۴۰۱ دومین نشست شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان با حضور مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره سازمانهای مردم نهاد شهرستان به ریاست هاشم زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
معاون سیاسی فرماندار در این جلسه با بیان اهمیت و نقش سمن ها به تاریخچه سازمان های مردم نهاد در طول تاریخ اشاره کرد و از ایجاد گروه جوانمردان در حمایت از مردم مستضعف در زمان پیامبر اسلام (ص) پرداخت.
وی با بیان اهمیت سمن ها به عنوان واسطه بین مردم و دولت ضمن تقدیر از فعالیت های این سازمان ها در خواست شناسایی نقاط ضعف اجرایی دولت برای بهبود خدمت رسانی به مردم و همکاری آنها در راستای ارتقای فرهنگی و اجتماعی شهروندان شد.
هاشم زاده در ادامه ضمن شنیدن نقطه نظرات، موانع و مشکلات سمنها خواستار رفع موانع محدود کننده فعالیت های اجتماعی آنان و همکاری ادارات شهرستان با سازمانهای مردم نهاد شد.
گفتنی است: این جلسه به مناسبت روز مشارکت های اجتماعی و تشکل های مردم نهاد که در راستای همکاری و همیاری بین دولت و مردم فعالیت می کنند برگزار گردید و در پایان به مناسبت این روز ازتشکل های فعال و کارشناسان این حوزه تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

خطاب فرماندار به مدیران دستگاه های اجرایی: جبران عقب ماندگی های گذشته با تلاش مضاعف و فعالیت جهادی امکان پذیر است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: جلسه هم اندیشی شهرداران به ریاست محمد رضا قربانی فرماندار و با حضور هاشم زاده معاون سیاسی، خدایی معاون عمرانی فرمانداری، بخشداران بخش مرکزی و حبیب آباد […]

۲۸ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان با حضور اعضاء و به ریاست رسول هاشم زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با موضوع بررسی و تصمیم گیری در خصوص آسیب های ناشی از فضای مجازی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. معاون سیاسی فرماندار در این جلسه ضمن […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۱

همزمان با هفته سلامت زنگ سلامت با حضور سعید خدایی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری، حجت الاسلام والمسلمین قربانی امام جمعه شهر دستگرد، نریمانی مدیر آموزش و پرورش، کمالی مدیر شبکه بهداشت شهرستان و مولایی رئیس شورای شهر دستگرد در دبستان دخترانه حضرت رقیه شهر دستگرد به صدا در آمد.

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =