بازدید مدیران استانی و شهرستانی از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد

بازدید مدیران استانی و شهرستانی از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار:روز پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ معاون عمران شهرداری اصفهان، معاون امور بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ، حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، محمد رضا قربانی فرماندار […]

بازدید مدیران استانی و شهرستانی از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار:روز پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ معاون عمران شهرداری اصفهان، معاون امور بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ، حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی دولت آباد از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد بازدید کردند.
رئیس اداره هماهنگی جابجایی تاسیسات شهری معاونت عمران شهرداری اصفهان در این بازدید گفت: عملیات عمرانی این پروژه در اسفندماه سال ۱۳۹۹ آغاز شد.
وی افزود: باتوجه به تاسیسات و دکل‌های برقی که در مسیر احداث این پروژه وجود داشت، ابتدای کار با همکاری خوب شرکت‌های تاسیساتی از جمله شرکت برق منطقه‌ای این بحث دکل‌های ۶۳ کیلو وات برق جا به جا شدند.
سید ابراهیم حسینی‌ با بیان اینکه کابل‌های برق ۲۰ کیلو وات هم به صورت مقطعی معارض بودند و جا به جا شدند، عنوان کرد: شرکت مخابرات هم در جا به جایی تاسیسات و کابل‌های فیبری نوری و دیگر تاسیسات همکاری خوبی داشتند.
رئیس اداره هماهنگی جابجایی تاسیسات شهری معاونت عمران شهرداری اصفهان با اشاره به معضل فعلی این پروژه گفت: در حال حاضر لوله‌های فاضلاب قطر ۱۶۰۰ مشکل ما هستند که خیلی پروژه را درگیر کرده و متاسفانه تاکنون یک مقدار جابجایی آن به خاطره معارض بودن با لوله گاز ۱۲ اینچ انجام نشده است.
وی از جا به جایی لوله گاز ۸ اینچ و ۱۲ اینچ در مسیر پروژه خبرداد و اظهار کرد: می‌طلبد که شرکت آب و فاضلاب هم همچون پروژه‌های قبلی در این پروژه همکاری لازم را انجام دهد تا این لوله فاضلاب که باعث تاخیرات بسیار زیادی در پروژه شده است جا به جا شود.
حسینی بیان داشت: هزینه عملیات اجرایی این پروژه درحال حاظر حدود ۶۵ میلیارد تومان است و حدود ۴۰ میلیارد تومان هم بابت جا به جایی تاسیسات هزینه شده است.
رئیس اداره هماهنگی جابجایی تاسیسات شهری معاونت عمران شهرداری اصفهان با اشاره به زمان تکمیل این پروژه گفت: زمان افتتاح پروژه برای دهه فجر امسال پیشنهاد شده است اما با توجه به وضعیتی که در حال حاضر وجود دارد، تعیین زمان دقیق برای افتتاحیه دشوار است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،محمدرضا قربانی فرماندار با انتشار پیامی مردم شریف شهرستان را برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود بسم الله الرحمن الرحیم ” نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل(ره) برای زنده ماندن مساله فلسطین در یادها و […]

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

جلسه هماهنگی برپایی راهپیمایی روز قدس با حضور محمدرضا قربانی فرماندار و حسین معینی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه فرماندار، باتوجه به جنایات رژیم صهیونیستی بر مشارکت حداکثری و ویژه مردم تاکید کرد همچنین وی خواستار اتخاذ تدابیر لازم جهت حفظ حرمت لیالی قدر و شهادت حضرت علی(ع) در روز […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، اولین جلسه شورای اداری سال جدید با حضور محمدرضا قربانی فرماندار ، حسین معینی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری ، مدیران و روسای ادارات شهرستان برگزار گردید. در این جلسه نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به بیانات رهبری در روز ابتدای سال و شعار تعیین شده […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، جلسه اقدامات پیشگیرانه و کنترلی سویه جدید بیماری دامی تب برفکی موسوم به اگزولیک به ریاست معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و حضور ادارات دامپزشکی ، جهاد کشاورزی ، تعاون روستایی و نماینده شهرداری ها در محل فرمانداری تشکیل و در خصوص ممنوعیت جابه جایی […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 4 =