بازدید مدیران استانی و شهرستانی از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد

بازدید مدیران استانی و شهرستانی از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار:روز پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ معاون عمران شهرداری اصفهان، معاون امور بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ، حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، محمد رضا قربانی فرماندار […]

بازدید مدیران استانی و شهرستانی از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار:روز پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ معاون عمران شهرداری اصفهان، معاون امور بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ، حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی دولت آباد از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد بازدید کردند.
رئیس اداره هماهنگی جابجایی تاسیسات شهری معاونت عمران شهرداری اصفهان در این بازدید گفت: عملیات عمرانی این پروژه در اسفندماه سال ۱۳۹۹ آغاز شد.
وی افزود: باتوجه به تاسیسات و دکل‌های برقی که در مسیر احداث این پروژه وجود داشت، ابتدای کار با همکاری خوب شرکت‌های تاسیساتی از جمله شرکت برق منطقه‌ای این بحث دکل‌های ۶۳ کیلو وات برق جا به جا شدند.
سید ابراهیم حسینی‌ با بیان اینکه کابل‌های برق ۲۰ کیلو وات هم به صورت مقطعی معارض بودند و جا به جا شدند، عنوان کرد: شرکت مخابرات هم در جا به جایی تاسیسات و کابل‌های فیبری نوری و دیگر تاسیسات همکاری خوبی داشتند.
رئیس اداره هماهنگی جابجایی تاسیسات شهری معاونت عمران شهرداری اصفهان با اشاره به معضل فعلی این پروژه گفت: در حال حاضر لوله‌های فاضلاب قطر ۱۶۰۰ مشکل ما هستند که خیلی پروژه را درگیر کرده و متاسفانه تاکنون یک مقدار جابجایی آن به خاطره معارض بودن با لوله گاز ۱۲ اینچ انجام نشده است.
وی از جا به جایی لوله گاز ۸ اینچ و ۱۲ اینچ در مسیر پروژه خبرداد و اظهار کرد: می‌طلبد که شرکت آب و فاضلاب هم همچون پروژه‌های قبلی در این پروژه همکاری لازم را انجام دهد تا این لوله فاضلاب که باعث تاخیرات بسیار زیادی در پروژه شده است جا به جا شود.
حسینی بیان داشت: هزینه عملیات اجرایی این پروژه درحال حاظر حدود ۶۵ میلیارد تومان است و حدود ۴۰ میلیارد تومان هم بابت جا به جایی تاسیسات هزینه شده است.
رئیس اداره هماهنگی جابجایی تاسیسات شهری معاونت عمران شهرداری اصفهان با اشاره به زمان تکمیل این پروژه گفت: زمان افتتاح پروژه برای دهه فجر امسال پیشنهاد شده است اما با توجه به وضعیتی که در حال حاضر وجود دارد، تعیین زمان دقیق برای افتتاحیه دشوار است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،نسشت خبری اهالی رسانه شهرستان ،با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در محل فرمانداری برگزار گردید. در این نشست ضمن تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس و پاسخگویی به سوالات اهالی رسانه، محمد رضا قربانی فرماندار از رسانه ها خواست […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،جلسه کمیته مناسب سازی با حضور مرتضی عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تشکیل گردید در این جلسه نقاط قوت وضعف هر اداره در خصوص مناسب سازی  احصا و سپس در مورد آنها راهکارهایی ارائه شد و همچنین در مورد نحوه صدور و توزیع کارت منزلت […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل وموذی با حضور عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مسیحا نماینده دفتر شهری استانداری اصفهان برگزار گردید. در این جلسه ضمن تشریح وظایف شهرداری ها ،دهیاری ها و دیگر اعضای کارگروه مقرر گردید ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =