بازدید مدیران استانی و شهرستانی از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد

بازدید مدیران استانی و شهرستانی از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار:روز پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ معاون عمران شهرداری اصفهان، معاون امور بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ، حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، محمد رضا قربانی فرماندار […]

بازدید مدیران استانی و شهرستانی از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار:روز پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ معاون عمران شهرداری اصفهان، معاون امور بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ، حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی دولت آباد از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد بازدید کردند.
رئیس اداره هماهنگی جابجایی تاسیسات شهری معاونت عمران شهرداری اصفهان در این بازدید گفت: عملیات عمرانی این پروژه در اسفندماه سال ۱۳۹۹ آغاز شد.
وی افزود: باتوجه به تاسیسات و دکل‌های برقی که در مسیر احداث این پروژه وجود داشت، ابتدای کار با همکاری خوب شرکت‌های تاسیساتی از جمله شرکت برق منطقه‌ای این بحث دکل‌های ۶۳ کیلو وات برق جا به جا شدند.
سید ابراهیم حسینی‌ با بیان اینکه کابل‌های برق ۲۰ کیلو وات هم به صورت مقطعی معارض بودند و جا به جا شدند، عنوان کرد: شرکت مخابرات هم در جا به جایی تاسیسات و کابل‌های فیبری نوری و دیگر تاسیسات همکاری خوبی داشتند.
رئیس اداره هماهنگی جابجایی تاسیسات شهری معاونت عمران شهرداری اصفهان با اشاره به معضل فعلی این پروژه گفت: در حال حاضر لوله‌های فاضلاب قطر ۱۶۰۰ مشکل ما هستند که خیلی پروژه را درگیر کرده و متاسفانه تاکنون یک مقدار جابجایی آن به خاطره معارض بودن با لوله گاز ۱۲ اینچ انجام نشده است.
وی از جا به جایی لوله گاز ۸ اینچ و ۱۲ اینچ در مسیر پروژه خبرداد و اظهار کرد: می‌طلبد که شرکت آب و فاضلاب هم همچون پروژه‌های قبلی در این پروژه همکاری لازم را انجام دهد تا این لوله فاضلاب که باعث تاخیرات بسیار زیادی در پروژه شده است جا به جا شود.
حسینی بیان داشت: هزینه عملیات اجرایی این پروژه درحال حاظر حدود ۶۵ میلیارد تومان است و حدود ۴۰ میلیارد تومان هم بابت جا به جایی تاسیسات هزینه شده است.
رئیس اداره هماهنگی جابجایی تاسیسات شهری معاونت عمران شهرداری اصفهان با اشاره به زمان تکمیل این پروژه گفت: زمان افتتاح پروژه برای دهه فجر امسال پیشنهاد شده است اما با توجه به وضعیتی که در حال حاضر وجود دارد، تعیین زمان دقیق برای افتتاحیه دشوار است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ فرماندار شهرستان به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان روز چهارشنبه مورخ ۹ فروردین ۱۴۰۲ با خانواده شهید امیر حسین غفوری و علی رجبیان در شهر دستگرد دیدار و گفتگو نمودند. محمد رضا قربانی در این دیدار ضمن تبرک سال جدید و آزروی صحت و سلامتی برای […]

۱۰ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ با عنایت به طرح دیدار هر روز یک خانواده شهید در ایام نوروز، فرماندار شهرستان به همراه شهردار خورزوق و رئیس بنیاد شهید روز دوشنبه مورخ ۷ فروردین ۱۴۰۲ با خانواده شهید محمود همتی دیدار و گفتگو نمودند. شهید محمود همتی در تاریخ ۴/۱۰/۱۳۶۵ در عملیات کربلای  ۴در منطقه […]

۸ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ اولین جلسه شورای اداری سال ۱۴۰۲ با حضور حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، ائمه محترم جمعه شهرستان، محمدرضا قربانی فرماندار، مسئولین و رؤسای ادارات شهرستان در آستان مقدس امامزاده نرمی برگزار شد. فرماندار شهرستان ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و نوروز باستانی اظهار داشت: در […]

۷ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ آیین متمرکز افتتاح ۵ پروژه عمرانی، فرهنگی و ورزشی شهرداری دستگرد با اعتبار بالغ بر یکصد و شصت میلیارد ریال روز یکشنبه مورخ ۶ فروردین ۱۴۰۲ پس از غبارروبی و گلباران مزار مطهر شهدای گرانقدر شهر دستگرد و با حضور حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر […]

۷ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =