بازدید مدیران استانی و شهرستانی از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد

بازدید مدیران استانی و شهرستانی از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار:روز پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ معاون عمران شهرداری اصفهان، معاون امور بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ، حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، محمد رضا قربانی فرماندار […]

بازدید مدیران استانی و شهرستانی از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار:روز پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ معاون عمران شهرداری اصفهان، معاون امور بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ، حاجی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی دولت آباد از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح میدان شهدای ورزشکار (تاکسیرانی) در دولت آباد بازدید کردند.
رئیس اداره هماهنگی جابجایی تاسیسات شهری معاونت عمران شهرداری اصفهان در این بازدید گفت: عملیات عمرانی این پروژه در اسفندماه سال ۱۳۹۹ آغاز شد.
وی افزود: باتوجه به تاسیسات و دکل‌های برقی که در مسیر احداث این پروژه وجود داشت، ابتدای کار با همکاری خوب شرکت‌های تاسیساتی از جمله شرکت برق منطقه‌ای این بحث دکل‌های ۶۳ کیلو وات برق جا به جا شدند.
سید ابراهیم حسینی‌ با بیان اینکه کابل‌های برق ۲۰ کیلو وات هم به صورت مقطعی معارض بودند و جا به جا شدند، عنوان کرد: شرکت مخابرات هم در جا به جایی تاسیسات و کابل‌های فیبری نوری و دیگر تاسیسات همکاری خوبی داشتند.
رئیس اداره هماهنگی جابجایی تاسیسات شهری معاونت عمران شهرداری اصفهان با اشاره به معضل فعلی این پروژه گفت: در حال حاضر لوله‌های فاضلاب قطر ۱۶۰۰ مشکل ما هستند که خیلی پروژه را درگیر کرده و متاسفانه تاکنون یک مقدار جابجایی آن به خاطره معارض بودن با لوله گاز ۱۲ اینچ انجام نشده است.
وی از جا به جایی لوله گاز ۸ اینچ و ۱۲ اینچ در مسیر پروژه خبرداد و اظهار کرد: می‌طلبد که شرکت آب و فاضلاب هم همچون پروژه‌های قبلی در این پروژه همکاری لازم را انجام دهد تا این لوله فاضلاب که باعث تاخیرات بسیار زیادی در پروژه شده است جا به جا شود.
حسینی بیان داشت: هزینه عملیات اجرایی این پروژه درحال حاظر حدود ۶۵ میلیارد تومان است و حدود ۴۰ میلیارد تومان هم بابت جا به جایی تاسیسات هزینه شده است.
رئیس اداره هماهنگی جابجایی تاسیسات شهری معاونت عمران شهرداری اصفهان با اشاره به زمان تکمیل این پروژه گفت: زمان افتتاح پروژه برای دهه فجر امسال پیشنهاد شده است اما با توجه به وضعیتی که در حال حاضر وجود دارد، تعیین زمان دقیق برای افتتاحیه دشوار است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

آئین تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج اداری، کارگری و اصناف شهید خرازی شهرستان برخوار در فرمانداری شهرستان برگزار شد. در این آئین که با حضور محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان، جانشین فرمانده سپاه و جمعی از پاسداران و فرماندهان پایگاه های بسیج شهرستان برگزار شد طی حکمی از سوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج […]

۲۴ مرداد ۱۴۰۱

پیام تبریک فرماندار به مناسبت روز خبرنگار به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛ محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار در پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت. متن پیام وی بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم در دنیای امروزی ارتباطات، نقش اصحاب محترم رسانه در آگاه سازی جامعه و آگاهی بخشیدن به […]

۲۴ مرداد ۱۴۰۱

حضور فرماندار در جمع هیئات و موکب های عزاداری سطح شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛محمد رضا قربانی به همراه هاشم زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از روسای ادارات شهرستان طی شبهای دهه اول محرم بخصوص شب تاسوعای حسینی، ضمن بررسی نحوه برگزاری و عرض خداقوت به مسولین هیئات، […]

۱۶ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان برخوار: صبح روز شنبه ۵ مرداد ماه ۱۴۰۱ محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان به همراه هاشم زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری به دعوت شهردار دولت آباد با حضور در شهرداری، ضمن استماع گزارش منشور اقدامات یک ساله و چشم اندازبرنامه های آینده شهرداری و شورای اسلامی شهر […]

۱۵ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :