با هدف تسهیل و تسریع در خدمت رسانی به بیمه شدگان با حضور مدیر کل بیمه سلامت استان اداره بیمه سلامت برخوار افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار، با هدف تسهیل و تسریع در خدمت رسانی به بیمه شدگان با حضور مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان ، محمد رضا قربانی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان ، اداره بیمه سلامت برخوار افتتاح شد. محمدحسین صفاری در مراسم افتتاح اداره بیمه سلامت شهرستان برخوار که با حضور جمعی از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار، با هدف تسهیل و تسریع در خدمت رسانی به بیمه شدگان با حضور مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان ، محمد رضا قربانی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان ، اداره بیمه سلامت برخوار افتتاح شد.

محمدحسین صفاری در مراسم افتتاح اداره بیمه سلامت شهرستان برخوار که با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد گفت: در راستای خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان و توزیع عادلانه خدمت در حوزه سلامت و تسهیل و تسریع در انجام امور بیمه شدگان پس از اصلاح ساختار تشکیلاتی شهرستان ، اداره بیمه سلامت شهرستان آماده ارائه خدمات به شهروندان گردید.

مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان گفت: کاهش پرداخت از جیب مردم در هزینه های درمانی مورد تاکید است و تلاش این اداره کل بر این مبنا است که درهنگام بیماری مردم نگرانی و استرس هزینه ها را نداشته باشند.

شهرستان برخوار با جمعیت ۱۴۱ هزار نفر در شمال اصفهان قرار گرفته و ۵۰ هزار نفر بیمه شده تحت پوشش سازمان بیمه سلامت از مراکز درمانی این شهرستان خدمات خود را دریافت می نمایند.

وی در ادامه: از تلاشهای صادقانه و دلسوزانه مسئولین شهرستان و مدیر جدید بیمه سلامت شهرستان در راه اندازی این اداره تشکر نمود.

دکتر قربانی، فرماندار شهرستان برخوار نیز ضمن بیان اینکه، نگاه ویژه به مناطق محروم یکی از رویکردهای مهم دولت سیزدهم است، گفت: مدیران باید توجه خاصی به قشر محروم در روستاها و مناطق کم برخوردار داشته باشند‌.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛ جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور محمدرضا قربانی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید. در این جلسه در خصوص احصاء فضا و امکانات مورد نیاز جهت برگزاری امتحانات نهایی، همکاری مدارس متوسطه اول و دوم جهت غربالگری هپاتیت و تجلیل از اعضای فعال […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در پیامی به شرح زیر هفته بسیج را تبریک گفت. بسم الله الرحمن الرحیم نام بسیج همواره یادآور مکتب عشق، ایثار و خدمت بی منت برای مردم از جنس مردم است، نیرویی که در طی چهار دهه از انقلاب اسلامی هیچگاه دچار انحراف و بی راهگی نگردید […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان در پیامی روز پرستار را تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا (سوره المائده آیه ۳۲) و هر کس نفسی را زنـده کند گویا همه مردم را زنده کرده است سالروز […]

۲۷ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =