فرمانداری برخوار
خانه
1397/05/18 لزوم ارتباط مستمر و تعامل و ارتباط نزدیک و احترام آمیز مسئولان با مردم
لزوم ارتباط مستمر و تعامل و ارتباط نزدیک و احترام آمیز مسئولان با مردم
فرماندار برخوار تاکید کرد:
لزوم ارتباط مستمر و تعامل و ارتباط نزدیک و احترام آمیز مسئولان با مردم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ اولین نشست هم اندیشی در رابطه با نحوه ارتباط و تعامل مسئولان با مردم به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه مرکزشهرستان ،بخشداران مرکزی و حبیب آباد و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان و در محل فرمانداری تشکیل شد.

محمدحسن قمی فرماندارشهرستان تاکید کرد: مدیران شهرستان باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که در نمازهای جماعات مساجد شرکت داشته باشند و مساجد کوچک و کم جمعیت از نظرنمازگزاررا هم مد نظرداشته باشند و مردم توقع دارند که مدیران را در اجتماعات خود ببینند.
وی با اشاره به اینکه کار داشتن و کار کردن برای مردم بهانه‌ای برای عمل نکردن به شعائر دینی نیست خاطر‌نشان کرد: نماز جماعت بسیاربا اهمیت است و همه مدیران باید با حضور خود در اجتماعات باعث تشویق سایرین شوند که در این موضوع حضور در نماز جمعه هم مورد اهمیت است.
محمد حسن قمی گفت : مدیران شهرستان باید درامورات جاری ، پیگیر مطالبات خود باشند و در مطالبه گری از مرکز استان کوتاهی نکنند.
نماینده عالی دولت شهرستان گفت:کوتاهی در خدمت رسانی به مردم پذیرفته نیست و بایستی انسجام اداری در این شهرستان مطلوب گردد.
قمی در ادامه حاکمیت قانون برعملکرد همه دستگاهها و تعامل بین آنها و خدمت گیرندگان.شفاف سازی قوانین، مقررات، فرایندها وعملکرد در بخش خدمات.پاسخگویی بدون تبعیض همه دستگاه ها به درخواست خدمات مراجعین.نهادینه شدن حساب دهی مدیریت درهمه سطوح مدیریتی دستگاه ها.افزایش بهره وری ومیزان اثربخشی و کارایی دستگاه ها. ایجاد وتقویت مستمرتوان اداری و مردمی را ضروری دانست .
فرماندارشهرستان با بیان اینکه در صورت ضعف یک مدیر به جای او پاسخگوی مردم نخواهیم بود، عنوان داشت: هر مسئول باید نسبت به وظایف محوله انجام وظیفه کرده و خود پاسخگوی عملکرد خود باشد.
محمد حسن قمی اضافه کرد: یک مدیر باید اولویت‌های کاری خود را ترسیم کند که در صورت وجود برنامه و نظم در برنامه یک مدیر، به صورت یقین زیر مجموعه آن دستگاه نیز در امور خود نظم و برنامه خواهند داشت و دراین راستا هزینه کردن برای آموزش به نوعی سرمایه گذاری است.
وی افزود: بیان مسائل به مردم و همچنین آگاهی ازمشکلات مردم موجب تسریع در روند رفع مشکلات خواهد شد و دراین خصوص رسانه های شهرستان می تواند درمدیریت افکار عمومی تاثیرگزار باشند.
وی با بیان اینکه در صورت ارتباط بیشتر مسئولان با مردم مسئله قضاوت‌های نادرست نیز از بین می‌رود، گفت: مسئولان باید با برادری در مسیر توسعه روزافزون شهرستان گام بردارند.
فرماندارشهرستان با بیان اینکه کسانی که در این شهرستان در رده مسئول و مدیر در این شهرستان قرار گرفته‌اند باید از نظر شخصیتی الگوی اخلاق و در واقع اسوه حسنه اخلاق و دارای شخصیت مردمی باشند، بطوری که اقشارمختلف را از خودشان بدانند.
وی درادامه خاطر نشان ساخت: مسئولان با خدمت مستمر و تعامل و ارتباط نزدیک و احترام آمیز با مردم از انباشت مطالبات در طول زمان جلوگیری کنندو اطلاعات شفافی از خدمات دولت به مردم ارائه شود تا اعتمادسازی و ایجاد امید در جامعه را شاهد باشیم.
محمد حسن قمی گفت:مدیران باید نوع ارتباط با مردم و رسانه ها را بیاموزند تا قدرت پاسخگویی به جامعه و افکار عمومی را پیدا کنندونقد رسانه ها عملکرد دستگاه ها را اصلاح می کند و مدیران باید بپذیرند تمام اقدامات ما کامل نیست و یک ابزار که می تواند امربه معروف و نهی از منکر به ما کند همین رسانه ها هستند.
گفتنی است دراین جلسه روسای ادارات حاضر ضمن ارائه برنامه های مدنظر متبوع خود در راستای نحوه خدمات دهی به مردم در حیطه دستگاه مربوطه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
58
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal