فرمانداری برخوار
خانه
1397/04/21 بازدید سرزده فرماندار از نهادهای امدادی شهرستان در نیمه شب گذشته
بازدید سرزده فرماندار از نهادهای امدادی شهرستان در نیمه شب گذشته

بازدید سرزده فرماندار از نهادهای شهرستان در نیمه شب گذشته


نیمه شب گذشته و در ادامه بازدیدهای شبانه فرماندار از سطح شهرستان محمدحسن قمی از پایگاه های نهادهای امدادی در سطح شهرستان به صورت نمونه بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ در این بازدید که نیمه شب گذشته و از ساعت 2بامداد به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی صورت گرفت سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار با حضور در ایستگاه آتش نشانی شهرداری دولت آباد ضمن گفتگو با آتش نشانان مستقر در شیفت شب این ایستگاه از نزدیک در جریان خدمت رسانی و مشکلات موجود در حوزه آتش نشانی قرار گرفت


در ادامه این بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان با حضور در پایگاه اورژانس شهرستان ضمن دیدار صمیمی با کارکنان شیفت شب این پایگاه موضوعات مطرح در خصوص خدمت رسانی مطلوب اورژانس و مشکلات کمبود آمبولانس و تجهیزات را بررسی و دستورات لازم جهت رفع فوری این مشکلات را صادر کرد.

در این دیدار سرپرست شیفت شب پایگاه اورژانس ضمن تشکر از این بازدید سرزده به ارائه گزارش از آخرین ماموریت های اورژانس شهرستان و درخواست های خود را از مجموعه فرمانداری پرداخت.

محمدحسن قمی همچنین در ادامه بازدیدهای خود با حضور در کلانتری دولت آباد ضمن بررسی نحوه خدمت رسانی مجموعه انتظامی شهرستان درساعات بامدادی به بررسی روند گزارش های فوریت های پلیس 110 و کاستی های روند سرعت بهتر حدمت به مردم پرداخت.


گفتنی است روند بازدیدهای سرزده و بدون اطلاع قبلی فرماندار از ادارات و نهادهای خدماتی ، اداری و امدادی شهرستان که مدتی پیش با بازدید سرزده و شبانه از دارالشفا امام رضا (ع) آغاز شده از این پس نیز با تاکید ویژه سرپرست فرمانداری شهرستان ادامه خواهد داشت

79
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal