فرمانداری برخوار
خانه
1397/10/19 دیدار جمعی از روسا و مدیران ادارات،نهادها و ارگانهای شهرستان با سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار
دیدار جمعی از روسا و مدیران ادارات،نهادها و ارگانهای شهرستان با سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار مسئولین و مدیران ادارات ، نهاد ها ، ارگان ها و ...این شهرستان جهت عرض تبریک به مناسبت انتصاب عبداله بنهری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار در محل دفتر کار فرماندار با ایشان دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، مسئولین و مدیران ادارات ، نهاد ها ، ارگان ها و ...این شهرستان جهت عرض تبریک به مناسبت انتصاب عبداله بنهری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار در محل دفتر کار فرماندار با ایشان دیدار و گفت و گو کردند.
عبداله بنهری خدمت رسانی به شهروندان را وظیفه همه مسئولان دانست و اظهار کرد : خدمت رسانی بیشتر به مردم وانجام امورات ایشان فرصت مغتنمی برای انجام تکلیف مسئولیت است و مسئولین وظیفه دارند تا با جدیت پیگیر رفع مشکلات مردم باشند.در این دیدار که با حضور تعدادی از روسای ادارات و نهادها و ارگان ها ازجمله آبفا، شبکه دامپزشکی،محیط زیست،جهادکشاورزی ، کمیته امداد امام خمینی(ره)، مرکز آموزش فنی و حرفه ای ، ثبت اسناد، ثبت احوال، فرهنگ و ارشاداسلامی ، ورزش و جوانان ،اداره تعاون روستایی، تامین اجتماعی  و... برگزار شد ، مسئولان ادارات با ارائه گزارشی اهم اقدامات سال گذشته و سال جاری را ارائه نمودند.
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal