فرمانداری برخوار
خانه
1397/09/13 سومین نشست کارگروه تخصصی ،فرهنگی و اجتماعی
سومین نشست کارگروه تخصصی ،فرهنگی و اجتماعی سومین نشست کارگروه تخصصی ،فرهنگی و اجتماعی شهرستان برخوار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، صبح امروز سومین نشست کارگروه تخصصی ، اجتماعی و فرهنگی شهرستان برخوار به ریاست جناب آقای باقری معاون برنامه ریزی و هماهنگی عمرانی فرمانداری و با حضور اعضا برگزار گردید.
در این جلسه به ترتیب اداره ورزش و جوانان شهرستان از اقدامات انجام شده ،برنامه های آتی و انتظارات پیرامون آسیب اجتماعی جوانان با موضوعات آسیب های اجتماعی دختران دانش آموز و دانشجو و سپس اداره آموزش و پرورش شهرستان پیرامون طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان (طرح ماد) نیز از برنامه ریزی ها و اقدامات به عمل آمده در خصوص این طرح، گزارش و توضیحاتی را ارائه نمودند.
در ادامه توسط دبیر جلسه پیرامون سرمایه اجتماعی با هدف رسیدن به توسعه پایدار اجتماعی با نظر داشت سه موضوع نتایج پیمایش ملی سرمایه اجتماعی ،افزایش اعتماد عمومی و جلب رضایت اجتماعی و اقدامات به عمل آمده توضیحاتی به جلسه ارائه داد.
بر اساس نتیجه ی آمایش ملی سرزمینی استان اصفهان، برش فرهنگی اجتماعی ؛استراتژی های شهرستان در این خصوص را برای اقدام توسط دستگاههای فرهنگی اجتماعی برخوار مطرح نمود.
در پایان جناب آقای باقری ضمن تاکید بر حضور ثابت ،فعال و مستمر اعضا در جلسات ،مشکل اساسی در انجام کارهای پژوهشی برای برنامه ریزی ها و اقدامات کارشناسی در رابطه با پیگیری و کاهش آسیب های اجتماعی ،عدم ارائه آمار و ارقام توسط دستگاههای ذیربط داشت و بر ارسال به موقع و مکتوب گزارش اقدامات به فرمانداری تاکید نمود.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal