فرمانداری برخوار
خانه
1397/05/09  حضور جوانان و بازنشسته ها در حوزه ی اجرا و تصمیم گیری لازم و ملزوم یکدیگر است
حضور جوانان و بازنشسته ها در حوزه ی اجرا و تصمیم گیری لازم و ملزوم یکدیگر است
مشاور عالی استاندار اصفهان اعلام کرد:
حضور جوانان و بازنشسته ها در حوزه ی اجرا و تصمیم گیری لازم و ملزوم یکدیگر است
قربانعلی قائمی در شورای اداری شهرستان برخوار اظهارداشت: حضور جوانان و بازنشسته ها در حوزه ی اجرا و تصمیم گیری لازم و ملزوم یکدیگر است و باید از تجربه ی گرانقدر نسل های گذشته نیز استفاده شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ، قربانعلی قائمی مشاور عالی استاندار اصفهان در مراسم تکریم و معارفه معاون فرماندار شهرستان برخوار اظهارداشت: استان اصفهان بعنوان یک استانی که ویژگی های منحصر به فردی دارد در سطح کشور از جایگاه رفیعی برخوردار است و شهرستان ها نیز به تبع استان به سبب شرایطی که دارند، واجد ویژگی هایی می باشند که هرکدام می تواند متمایز از شهر دیگری باشد و در این راستا شهرستان برخوار در این استان جایگاه رفیعی دارد .
قائمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدا، اظهارداشت: مشکلاتی که در استان وجود دارد و مدیریت عالی استان در آن کار می کند کم نیست و مهمترین این مشکلات مسائل آب است و بالای 80 درصد وقت مدیریت استان برای حل این مشکل صرف شده است.
مشاور عالی استاندار اصفهان شرایط امروز آبی استان را سخت پیش بینی کرد و افزود: تضمینی برای رفع کم آبی در آینده وجود ندارد و امیدواریم که با تلاش همه ی افراد بتوانیم کارها را به خوبی به پیش ببریم.
وی بر حفظ وحدت تاکید کرد و افزود: اگر وحدت وجود نداشته باشد توفیق در حد انتظار را نخواهیم داشت و امروز وحدت ما و با هم بودنمان با هر فکر و سلیقه ای که داریم یک اصل است و این اصل را باید بارها تکرار و اجرا نماییم.
قربانعلی قائمی فرماندار این شهرستان را از جوانترین فرمانداران کشور و استان اصفهان معرفی کرد و افزود: در صداقت، تجربه و تخصص آقای قمی در امور جوانان تردیدی وجود ندارد و امیدواریم که با کمک مدیران بتوانند سکاندار خوبی برای انجام امور مربوط به این شهرستان باشد.
مشاورعالی استانداراصفهان به جوانگرایی اشاره کرد و افزود: حضور جوانان و بازنشسته ها در حوزه ی اجرا و تصمیم گیری لازم و ملزوم یکدیگر هسنند و باید جوانان با تجریه ی گرانقدر نسل های گذشته اقدام نمایند و نباید این سرمایه ی ارزشمند را به راحتی از دست داد.
گفتنی است در پایان جلسه نیز مدیران و مسئولان حاضر در جلسه مسائل و مشکلات حوزه ی مربوطه خود را با مشاورعالی استاندار اصفهان در میان گذاشتند.
تعداد بازدید: 69
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal