فرمانداری برخوار
خانه
1398/01/25 اولین جلسه کمیته کنترل پیشگیری از بیماری سالک
اولین جلسه کمیته کنترل پیشگیری از بیماری سالک اولین جلسه کمیته کنترل پیشگیری از بیماری سالک به ریاست عبداله بنهری سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، اولین جلسه کمیته کنترل پیشگیری از بیماری سالک به ریاست عبداله بنهری سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار،هاشم زاده معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری، خدایی بخشدار مرکزی و خشنودی بخشدار حبیب آباد و دیگر اعضاء مربوطه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
در ابتدا رئیس شبکه بهداشت و درمان به عنوان دبیر جلسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و معضلات پیشرو و برنامه ریزی های لازم جهت جلوگیری از شیوع بیماری در سال جدید را ارائه نمود.
سپس عبداله بنهری سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار بر ضرورت آموزش و شناخت همگانی از بیماری سالک در مجامع عمومی(مدارس، مساجد و.... ) و همچنین بر جلوگیری از انباشت کودهای حیوانی در روستاها و تخلیه ی نخاله های ساختمانی در مبادی ورودی شهر تاکید نمود.
گفتنی است بیماری سالک یک بیماری پوستی مشترک بین انسان و حیوان از جمله جوندگان است که از طریق نیش یک پشه آلوده به انگل بنام پشه خاکی به هنگام تغذیه خون بیمار به انسان سالم منتقل می شود و میزان شیوع بیماری نسبت به قبل کاهش یافته است.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal