فرمانداری برخوار
خانه
1395/12/27 افتتاح مجموعه فرهنگی ورزشی پردیس شهر دستگرد با حضور استاندار محترم
افتتاح مجموعه فرهنگی ورزشی پردیس شهر دستگرد با حضور استاندار محترم

مجموعه چند منظوره فرهنگی ورزشی پردیس شهر دستگرد با حضور جناب آقای دکتر زرگر پور استاندار محترم، فرماندار، نماینده مجلس، مدیر کل ورزش و جوانان استان، جمعی از مسئولین و مدیران شهرستان و شهروندان به بهره برداری رسید.

در این مراسم جناب آقای دکتر زرگر پور استاندار محترم اصفهان ضمن تشکر از اهتمام و سرمایه گذاری انجام شده توسط بخش خصوصی، رونق مراکز و مجموعه های ورزشی را زمینه ساز افزایش سلامت و نشاط اجتماعی دانستند و از مسئولین شهرستان خواستند زمینه استفاده بیشتر از ظرفیت بخش خصوصی و غیر دولتی از جمله در تکمیل طرح های نیمه تمام را فراهم نمایند.

در این مراسم اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور استاندار محترم و سایر مدعوین و شهروندان دستگردی در توضیحاتی به معرفی وضعیت و ظرفیت های این شهر ازجمله: سابقه تاریخی و فرهنگی، قدمت 50 ساله شهرداری، وجود شخصیت های علمی و اجرایی، پیشرو بودن فعالین بخش کشاورزی شهر و نقش جامعه زنان در مدیریت مسائل اجتماعی و خانوادگی پرداخت و گفت: راه اندازی این طرح با شاخصه های خاص بیانگر وجود ظرفیت های محلی شهرستان برای جذب سرمایه گذاری میباشد.

مقام فرماندار همچنین از سرمایه گذار بومی طرح و حامیان وی از جمله شهرداری و شورای اسلامی دستگرد و نماینده محترم مجلس تشکر نمود.

گفتنی است این مجموعه با 1500 متر زیربنا درسه طبقه با نمای مشابه باشگاه بارسلونا در طول 4 سال و با هزینه تقریبی 50 میلیارد ریال توسط اخوان براتی ساخته شده و دارای سالن بدنسازی، سالن بیلیارد، زمین چمن چند منظوره و... با ویژگی های خاصی ازجمله سیستم دیجیتالی و امکان رزرو اینترنتی، چمن مصنوعی و دستگاههای بدنسازی پیشرفته، شهربازی کودکان و.... در بخشهای آقایان و بانوان میباشد.

لازم به ذکر است مقام استاندار و مسئولین شرکت کننده، قبل از مراسم افتتاحیه با حضور در گلزار شهدای شهر دستگرد به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

همچنین در حاشیه این مراسم از یک دستگاه اتوبوس بازسازی شده درون شهری که با طراحی گروه فنی سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان برخوار مجهز به کولر آبی درون خودرویی شده بود به صورت نمادین بازدید شد.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 142
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal