بیانیه فرماندار در خصوص محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمدرضا قربانی فرماندار، طی بیانیه ای اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی را محکوم کرد متن بیانیه بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا فلا خوف علیهم و لا هم یحزنون (بی تردید کسانی که گفتند پروردگار ما الله است سپس استقامت ورزیدند […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمدرضا قربانی فرماندار، طی بیانیه ای اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی را محکوم کرد متن بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا فلا خوف علیهم و لا هم یحزنون
(بی تردید کسانی که گفتند پروردگار ما الله است سپس استقامت ورزیدند نه بیمی بر آنان است و نه اندوهگین می شوند) -احزاب۱۳
در آخرین مرحله از جنایات ده ها ساله صهیونیست های غاصب علیه ملت مظلوم فلسطین، چندین روز است که جهان شاهد یک نسل کشی آشکار است. اوج این قساوت و شقاوت و رذالت، شب گذشته در حمله به بیمارستان المعمدانی غزه نمایان شد ” شب شرمندگی زمین و زمان”. مشاهده اجساد تکه تکه شده زنان و کودکان، مجروحان و همراهان، پرستاران و پزشکان این بیمارستان، دل هر انسانی را به درد می آورد. این جنایت هولناک، سبعیت صهیونیستی و رذالت حامیان غربی صهیونیسم را به جهانیان نشان داد.
اکنون غزه کربلاست و بار دیگر فریاد “هل من ناصر” امام شهیدان تاریخ حسین بن علی علیه السلام در فضاست. راستی کجاست وجدان، شرافت و انسانیت؟ اینک جهان غرب و حامیان بی چون و چرای جنایات رژیم منحوس صهیونیستی، باید در نظاره بمباران و قتل عام فجیع کودکان خردسال و مردم بی پناه بیمارستان، بر مرده ی فرهنگ و تمدن خود عزا بگیرند و نماد حقوق بشر خود و حمایت از زنان و کودکان را در ویرانه المعمدانی نظاره کنند. اف بر آن فرهنگ، حقوق و تمدنی که برون داد آن نسل کشی افسار گسیخته و بی پرواست.
بی تردید داغ این ننگ هیچگاه از پیشانی آمریکا و کشورهایی که در طول حیات ننگین این رژیم منحوس، حمایت و پشتیبانی کردند پاک نخواهد شد. امروز فلسطین نه تنها فقط پاره تن اسلام، بلکه نماد مظلومیت انسان و تضییع حقوق بنیادی اوست. حق داشتن سرزمین؛ حق زندگی در خانه پدری و سرزمین مادری.
اینجانب اقدام جنایتکارانه جنگی، غیر انسانی، نسل کشی و قتل عام کودکان، زنان و مردم بی دفاع فلسطین در حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیسم را محکوم کرده و بر مجاهدان فلسطینی مظلوم و ارواح طیبه شهدای مقاومت سلام و درود میفرستم و از درگاه الهی پیروزی نهایی ملت مظلوم و مقاوم غزه و فلسطین بر اشغالگران قدس شریف و آزادی مسجدالاقصی رامسئلت می نمایم.
وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون
محمدرضا قربانی
فرماندار شهرستان برخوار

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار گردید. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛ جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور محمدرضا قربانی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید. در این جلسه در خصوص احصاء فضا و امکانات مورد نیاز جهت برگزاری امتحانات نهایی، همکاری مدارس متوسطه اول و دوم جهت غربالگری هپاتیت و تجلیل از اعضای فعال […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار در پیامی به شرح زیر هفته بسیج را تبریک گفت. بسم الله الرحمن الرحیم نام بسیج همواره یادآور مکتب عشق، ایثار و خدمت بی منت برای مردم از جنس مردم است، نیرویی که در طی چهار دهه از انقلاب اسلامی هیچگاه دچار انحراف و بی راهگی نگردید […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان در پیامی روز پرستار را تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا (سوره المائده آیه ۳۲) و هر کس نفسی را زنـده کند گویا همه مردم را زنده کرده است سالروز […]

۲۷ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =