برنامه های فرماندار در روز سوم هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، در سومین روز از هفته دولت محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان به همراه عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در شهر دستگرد، سالن اجتماعات کتابخانه اندیشه و زیباسازی بوستان شهید فرهاد رجبی را افتتاح کرد. پروژه سالن اجتماعات کتابخانه اندیشه با اعتباری […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، در سومین روز از هفته دولت محمد رضا قربانی فرماندار شهرستان به همراه عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در شهر دستگرد، سالن اجتماعات کتابخانه اندیشه و زیباسازی بوستان شهید فرهاد رجبی را افتتاح کرد.
پروژه سالن اجتماعات کتابخانه اندیشه با اعتباری بالغ بر ۶.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال و زیبا سازی بوستان شهید رجبی با اعتباری بالغ بر ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به بهره برداری رسید.

همچنین نماینده عالی دولت در شهرستان با حضور در درمانگاه نوایی دولت آباد ، در آغاز برنامه غربالگری متابولیک ارثی نوزادان در شهرستان شرکت کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 14 =