سخنرانی معاون سیاسی فرمانداری در نمازجمعه شهر دستگرد در دومین روز از هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، حسین معینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در نماز جمعه این هفته شهر دستگرد به مناسبت هفته دولت گفت: در تاریخ هر ملتی فراز و نشیب‌های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین‌کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام جمهوری اسلامی در ایران به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، حسین معینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در نماز جمعه این هفته شهر دستگرد به مناسبت هفته دولت گفت: در تاریخ هر ملتی فراز و نشیب‌های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین‌کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده و همچنین جان‌فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، حرکت خود را آغاز کرد و در این میان، شهادت دو شخصیت فداکار اسلام، شهیدان رجایی و باهنر که به آتش کین منافقان سوختند، فصلی از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاریخ انقلاب گشوده است.
وی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر توانستند عشق و ایمان را به مردم ارزانی کنند، افزود: خدمات شایانی به همه مردم به ویژه محرومان ارائه دادند که برکات آن تا کنون نیز ادامه دارد.
معینی هم چنین اظهار داشت که: همزمان با هفته دولت ۳۶ پروژه در شهرستان با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد تومان افتتاح می‌شودو تکمیل مدارسی که چندین سال رها شده بود و اعتباری برای آن‌ها تخصیص پیدا نکرده بود در دستور کار قرار گرفت و ۶ مدرسه در اولویت قرار داده شد که برای سال ۱۴۰۱ به بهره‌برداری برسند که از این تعداد ۵ مدرسه افتتاح شد و فقط یک مدرسه ماند که برای سال تحصیلی جدید مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد
در پایان اشاره کرد که: در موضوع حریم شهرستان از سمت حبیب آباد به اصفهان صنعتگران برای اخذ مجوز دچار مشکلاتی بودند و با پیگیری‌های صورت گرفته توافقی انجام و قسمت خوبی به شهرستان الحاق شد.
همچنین یک مشکل دیگر هم در حریم شاهین‌شهر داشتیم و با توافقی که با فرماندار شاهین‌شهر صورت گرفت، اراضی که شاهین‌شهر در آن دخل و تصرف داشت به شهرستان الحاق شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =