نشست خبری هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،محمد رضا قربانی فرماندار در نشست خبری، به مناسبت هفته دولت در جمع خبرنگاران و پایگاه ها و کانال های خبری شهرستان شرکت کرد. در این نشست نماینده عالی دولت ضمن تشریح برنامه ها ، پروژه ها و اقدامات انجام شده در یکسال گذشته در شهرستان و همچنین برنامه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،محمد رضا قربانی فرماندار در نشست خبری، به مناسبت هفته دولت در جمع خبرنگاران و پایگاه ها و کانال های خبری شهرستان شرکت کرد.

در این نشست نماینده عالی دولت ضمن تشریح برنامه ها ، پروژه ها و اقدامات انجام شده در یکسال گذشته در شهرستان و همچنین برنامه های هفته دولت ، به سوالات خبر نگاران پاسخ داد.

همچنین  وی ،در پایان از خبرنگاران و اهالی رسانه تقدیر و تشکر به عمل آورد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =