بازدید سرزده شبانه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی از آتش نشانی ها و اورژانس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، مرتضی عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، شبانه از اورژانس دستگرد و آتش نشانی شهرهای دولت آباد،خورزوق و حبیب آباد  بازدید بعمل آورد. عزیزخانی به صورت سرزده با حضور در محل های شهر خورزوق، منطقه صنعتی دولت آباد و پارک جنگلی حبیب آباد به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، مرتضی عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، شبانه از اورژانس دستگرد و آتش نشانی شهرهای دولت آباد،خورزوق و حبیب آباد  بازدید بعمل آورد.
عزیزخانی به صورت سرزده با حضور در محل های شهر خورزوق، منطقه صنعتی دولت آباد و پارک جنگلی حبیب آباد به صورت نامحسوس و از نزدیک نحوه عملکرد، زمان رسیدن به محل حادثه، سرعت عمل و تجهیزات آتش نشانی های شهرستان را مورد سنجش و پایش قرار داد.
هم چنین وی با حضور در محل اورژانس دستگرد در جریان مسائل و مشکلات اورژانس شهرستان قرار گرفت.
در انتهای بازدید مقرر گردید جلسه ای با حضور کلیه شهرداران،مسئولان آتش نشانی های شهرستان و دستگاه های مرتبط در خصوص رفع مسائل و مشکلات احصا شده در این بازدید ها در اسرع وقت در محل فرمانداری تشکیل گردد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 6 =