دیدار های هفتگی از خانواده شهدا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار به همراه معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری در ادامه دیدار های هفتگی، از خانواده شهید محمد رضا داوری دیدن کرد و از خانواده این عزیز به خصوص مادر شهید تجلیل نمود. شهید پاسدار وظیفه محمد رضا داوری در سن ۱۹ سالگی در سال ۱۳۶۷ در حین درگیری […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، فرماندار به همراه معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری در ادامه دیدار های هفتگی، از خانواده شهید محمد رضا داوری دیدن کرد و از خانواده این عزیز به خصوص مادر شهید تجلیل نمود. شهید پاسدار وظیفه محمد رضا داوری در سن ۱۹ سالگی در سال ۱۳۶۷ در حین درگیری با اشرار براصابت گلوله به فیض شهادت نائل آمد.

ی

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =