حضور فرماندار در آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،فرماندار به همراه بخشدار مرکزی با حضور در محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان در آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی  به صورت وبینار با حضور سردار حزنی  مسئول قرارگاه محرومیت زدایی کل کشور و سردار فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان شرکت کرد. لازم به توضیح است […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،فرماندار به همراه بخشدار مرکزی با حضور در محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان در آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی  به صورت وبینار با حضور سردار حزنی  مسئول قرارگاه محرومیت زدایی کل کشور و سردار فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان شرکت کرد.

لازم به توضیح است سهم شهرستان برخوار ، افتتاح ۱۴ پروژه در حوزه های عمرانی ، امنیت غذایی و کارگاههای اقتصاد مقاومتی می باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − سه =