آیین تودیع و معارفه رییس اداره مخابرات

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، آیین تودیع و معارفه رییس اداره مخابرات شهرستان با حضور محمدرضا قربانی فرماندار، شاه میرزایی معاون تجاری مخابرات منطقه استان اصفهان در محل فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن تشکر از زحمات انجام شده ، خواستار استفاده از همه ظرفیت ها […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، آیین تودیع و معارفه رییس اداره مخابرات شهرستان با حضور محمدرضا قربانی فرماندار، شاه میرزایی معاون تجاری مخابرات منطقه استان اصفهان در محل فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن تشکر از زحمات انجام شده ، خواستار استفاده از همه ظرفیت ها برای توسعه شبکه و بروز رسانی سیستم ها ی مخابراتی شهرستان شد.

همچنین وی ، بر احترام و تکریم مردم  و تلاش مضاعف جهت خدمت رسانی به مردم و احصا مشکلات و رفع آنها تاکید کرد.

در آیین از زحمات حیدریان ریاست قبلی اداره مخابرات  شهرستان تقدیر و برای قیومی رییس جدید آرزوی موفقیت شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 10 =