سخنرانی فرماندار در نماز جمعه به مناسبت هفته مبارزه با قاچاق کالا وارز

سخنرانی فرماندار در خصوص هفته مبارزه با قاچاق کالا و ارز در نماز جمعه مرکز شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بر خوار، محمد رضا قربانی فرماندار به مناسبت هفته مبارزه با قاچاق کالا وارز در نماز جمعه مرکز شهرستان ایراد سخن کرد
نماینده عالی دولت ضمن تشریح تعریف قاچاق کالا و ارز، مشکلاتی را که قاچاق کالا وارز ،با اشاره به حدیث امام صادق (ع) به وجود می آورد به شرح ذیل پرداخت :
امام صادق (ع)در حدیثی می فرماید: امیر المؤمنین امام علی (ع) همواره می فرمودند: مادامی که این امت لباس بیگانه نپوشند و از غذاهای آنان استفاده نکنند همواره در خیر خواهند بودو هنگامی که چنین کنند خداوند آنان را ذلیل خواهد کرد
. قاچاق کالا و ارز باعث بروزمشکلات در محور های زیر خواهد شد
۱- اعتقادی ،
باعث تسلط بیگانگان بر کشور خواهد شد.
۲- سیاسی ،
باور ما میتوانیم را از جامعه می گیرد و باور ما نمی‌توانیم را به جامعه القا میکند و در نهایت وابستگی سیاسی ایجاد مینماید.
۳- اقتصادی،
باعث از کار افتادن صنف و صنعت داخلی و تسلط بیگانگان و‌کفار بر مسلمانان خواهد شد.
۴- فرهنگی ،
ترویج فرهنگ غربی و بیگانه با اشاعه فرهنگ مبتذل غربی می شود و در نهایت تغییر فرهنگ ایرانی و اسلامی را در پی خواهد داشت
۵- اجتماعی ،
از هم پاشیدن کانون خانواده با ترویج بی حجابی و بی غیرتی را به دنبال دارد.
فرماندار در پایان از تمامی اداراتی که در جهت مبارزه با قاچاق کالا و ارز تلاش میکنند تقدیر و تشکر کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سیزده =