فرماندار در کارگروه حجاب و عفاف شهرستان شرکت کرد

فرماندار در کارگروه حجاب و عفاف شهرستان شرکت کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،کارگروه عفاف و حجاب در محل فرمانداری با حضور فرماندار، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری ،امام جمعه شهر دستگرد و روسای ادارات شهرستان برگزار گردید.
نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: همه موظف هستیم در جهت رفع هنجار شکنی هایی که در جامعه صورت می گیرد ، تلاش و همت ویژه داشته باشیم و بایستی حجاب و عفاف در گفتار ، رفتار و عمل پدیدار شود تا به جامعه امن و سالمی دست پیدا کنیم.
همچنین فرماندار بر رعایت اصل اعتدال و کار تشویقی در این حوزه تاکید کرد
در ادامه حسین معینی معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری، با بیان اینکه اسلام با طرح حجاب، سعی در سالم سازی جامعه، ایجاد امنیت برای زنان و جلوگیری از هوسرانی و گسترش فساد در جامعه را دارد و منظور اسلام، منزوی کردن زنان نیست ،بلکه امن ساختن جامعه برای آنان است تا زمینه فعالیت گسترده ایشان فراهم آید. امید است که زنان جامعه ما با توجه به این امر مهم و توجه به روح و حکمت احکام اسلام، به فعالیت های سالم در جامعه ادامه دهند . وی همچنین بر جدی بودن مساله عفاف و حجاب و اهمیت رعایت آن در ادارات و جامعه تاکید کرد.
در این جلسه مقرر شد:
هر شهر به صورت مجزا تجمع خانوادگی در راستای حمایت از عفاف و حجاب داشته باشند و در طول هفته ی عفاف وحجاب ایستگاه های فرهنگی با محوریت پایگاه های بسیج و پشتیبانی شهرداری و ادارات شهرستان برقرار گردد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + چهارده =