جلسه شورای آموزش و پرورش

جلسه شورای آموزش و پرورش باحضور محمدرضا قربانی فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، جلسه شورای آموزش و پرورش باحضور محمدرضا قربانی فرماندار برگزار شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات جلسه، خواستار تلاش همه جانبه در راستای تقویت بنیه علمی ، اعتقادی و فرهنگی دانش آموزان شد. همچنین با اشاره به تقدیر از نخبگان علمی و هرچه بهتر برگزار شدن کلاس های تابستانی و پرورشی ، دستور فعالیت های کارشناسی شده و دقیق در امور بهداشتی و آموزشی را صادر کرد.
در ادامه جلسه فرماندار ضمن بازدید از حوزه امتحانات نهایی و روند تصحیح برگه های آزمون ، از رییس اداره ورزش و جوانان ، شهردار دولت آباد و کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش وپرورش شهرستان ، جهت همکاری در برگزاری هرچه بهتر امتحانات نهایی تقدیر کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سه =