جلسه پهنه بندی اراضی شرق

جلسه پهنه بندی اراضی شرق با حضور فرماندار برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ، جلسه ای با حضور فرماندار، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشداران ، شهرداران و برخی روسای ادارات شهرستان در خصوص پهنه بندی اراضی حاشیه آزاد راه شرق اصفهان برگزار گردید.
محمدرضا قربانی ضمن تاکید بر اهمیت این اراضی و توسعه شهرستان، خواستار دقت در مطالعات و در نظر گرفتن همه جوانب از جمله مسائل زیست محیطی و اشتغال ساکنین و … شد
در این جلسه مشاور طرح ، گزارشی در خصوص مطالعات و اقدامات صورت گرفته ارائه داد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =