جلسه کارگروه سیل و مخاطرات رودخانه شهرستان برخوار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، صبح امروز (چهارشنبه ۲۴ خردادماه) جلسه کارگروه سیل و مخاطرات رودخانه شهرستان برخوار با حضور مرتضی عزیزخانی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، شهرداران، بخشداران و رؤسای ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری، منابع آب و راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان برگزار شد. عزیزخانی در این جلسه با […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، صبح امروز (چهارشنبه ۲۴ خردادماه) جلسه کارگروه سیل و مخاطرات رودخانه شهرستان برخوار با حضور مرتضی عزیزخانی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، شهرداران، بخشداران و رؤسای ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری، منابع آب و راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان برگزار شد.
عزیزخانی در این جلسه با تاکید بر اهمیت اجرای طرح‌های مخاطرات روان‌آب در شهرستان، گفت: ضروری است در راستای اجرای مصوبات کارگروه، پیگیری‌های لازم جهت جذب اعتبارات صورت گیرد.
وی تاکید کرد: ادارات به اداره منابع آب شهرستان جهت ساماندهی مسیل‌های شهرستان کمک کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =