نشست صمیمانه فرماندار و معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی با کشاورزان شهرستان

نشست صمیمانه فرماندار و معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی با کشاورزان شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، به مناسبت هفته جهاد کشاورزی محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار به همراه مرتضی عزیزخانی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار با حضور در اداره جهاد کشاورزی شهرستان، با مدیر و کارکنان این اداره دیدار کردند.
در این دیدار مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ضمن ارائه گزارش عملکرد فعالیت‌های انجام شده، آخرین وضعیت حوزه کشاورزی شهرستان را تشریح کرد.
فرماندار برخوار و معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی همچنین در محل اداره جهاد کشاورزی شهرستان نشست صمیمانه‌ای را با تعدادی از کشاورزان داشتند.
در این نشست ضمن استماع مشکلات کشاورزان، قول مساعد جهت پیگیری موضوعات مطروحه داده شد.
در پایان نیز از کشاورزان نمونه شهرستان تجلیل شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دو =