بازدید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی از مسیر های سیلاب

عزیزخانی معاون فرماندار از مسیرهای سیلاب و پروژه های آبخیزداری شهرستان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، مرتضی عزیزخانی معاون برنامه ریزی وهماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، با توجه به بارش هفته گذشته و پیشگیری از وقوع سیل و وارد آمدن هرگونه خسارت ، از مسیر های سیلاب شهرستان و هم چنین از بند آبخیزداری و پروژه ۱۰۵۳ هکتاری جنگلکاری بادام دیم مرغ و دنبی و بند آبخیزداری شن رود منطقه پروانه بخش حبیب اباد ، بازدید و در خصوص ارایه راهکارها و برنامه ریزی های لازم جهت مطرح در کارگروه سیل شهرستان اتخاذ تصمیم بعمل آورد.

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دو =