معارفه معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی

معارفه معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، جلسه معارفه حسین معینی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی شهرستان با حضور فرماندار در محل فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه فرماندار ضمن آرزوی موفقیت برای معاون جدید ، خواستار تلاش جهادی برای رفع مشکلات مردم و شهرستان در این حوزه شد .همچنین محمد رضا قربانی با اشاره به انتخابات پیش رو ، دستور برنامه ریزی جهت برگزاری انتخاباتی هرچه با شکوه در شهرستان را صادر کرد. در ادامه از زحمات عالی محمدی در دوران سرپرستی این معاونت تقدیر و تشکر شد.
معینی از نیروهای جهادی و با سابقه در حوزه سیاسی و امنیتی و جانشین سابق سپاه ناحیه مقاومت شهرستان برخوار می باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =