بازدید معاون برنامه ریزی فرماندار از اداره حفاظت از محیط زیست

معاون برنامه ریزی فرماندار از اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان در راستای بازدیدهای دوره‌ای از ادارات شهرستان، به صورت سرزده از اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان بازدید و ضمن عرض خداقوت به پرسنل این اداره از نزدیک در جریان مسائل امور محیط زیست قرار گرفت.
همچنین در این دیدار مرتضی عزیزخانی به بررسی مشکلات اداره حفاظت از محیط زیست پرداخت و بر رفع هرچه سریعتر این مشکلات تاکید کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =