بازدید معاون فرماندار از اداره میراث فرهنگی و گردشگری

حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار در اداره میراث فرهنگی و گردشگری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،مرتضی عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری به مناسبت روز ملی صنایع دستی ،با حضور در اداره میراث فرهنگی وگردشگری شهرستان از زحمات پرسنل این اداره تقدیر و تشکر کرد.
در این جلسه پس از استماع گزارش عملکرد و مشکلات این اداره، نسبت به پیگیری رفع مشکلات اقدام شد. همچنین معاون برنامه ریزی فرمانداری ،بر موردحمایت قرار دادن هنرمندان صنایع دستی،برنامه ریزی منظم و دقیق در این حوزه ،برگزاری رویدادهای فرهنگی هنری برای توسعه گردشگری و ارتقای فضای عرضه صنایع دستی شهرستان تاکید کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 8 =