پیگیری فرماندار برخوار در جلسه کارگروه امور گندم، آرد و نان استان اصفهان در خصوص مشکلات آرد و نان شهرستان

پیگیری فرماندار برخوار در جلسه کارگروه امور گندم، آرد و نان استان اصفهان در خصوص مشکلات آرد و نان شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، با پیگیری های مجدانه ، مکاتبات و همچنین شرکت در جلسات کارگروه آرد و نان استان، توسط فرماندار شهرستان در خصوص دغدغه‌های مردم و نانوایان محترم شهرستان ،جلسه ای با حضور دکتر جلال مشاور وزیر امور اقتصاد و دارایی و مجری طرح هوشمندسازی یارانه نان،استاندار اصفهان و مدیر کل غله استان در محل استانداری اصفهان تشکیل شد.

در این جلسه مصوبات بسیار مهمی صورت گرفته که انشاالله نتایج آنرا در خصوص تامین آرد مورد نیاز شهرستان ، بزودی شاهد خواهیم بود.

همچنین کارگروه فرعی امور گندم، آرد و نان شهرستان با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار برخوار به صورت ویدئوکنفرانس در محل فرمانداری تشکیل شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 5 =