بررسی میدانی مشکل افت فشار آب در محله امامزاده نرمی و مسکن مهر دولت آباد

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان برخوار به صورت میدانی مشکل افت فشار آب در محله امامزاده نرمی و مسکن مهر شهر دولت آباد را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، به دنبال پیگیری افت فشار آب محلات امامزاده نرمی و مسکن مهر شهر دولت آباد، مرتضی عزیزخانی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان برخوار به همراه عوامل اداره آب و فاضلاب شهرستان به صورت سرزده از محلات مذکور بازدید کردند. در این بازدید بر رفع هرچه سریع‌تر این مشکل تاکید شد.

همچنین معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان در راستای بازدیدهای دوره‌ای از ادارات شهرستان، صبح امروز (سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه) به صورت سرزده از اداره برق شهرستان بازدید و ضمن عرض خداقوت به پرسنل این اداره از نزدیک در جریان مسائل امور برق شهرستان قرار گرفت.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 6 =