نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه شهرستان با فرماندار برخوار

در راستای پیگیری و رفع مشکلات حوزه رسانه در شهرستان برخوار، نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان با فرماندار و معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه) نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان برخوار با محمدرضا قربانی فرماندار و مرتضی عزیزخانی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان برگزار شد.

در این جلسه اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان مسائل و دغدغه‌های خود در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای شهرستان را بیان کردند.

فرماندار شهرستان در این جلسه با تاکید بر اطلاع‌رسانی دقیق موضوعات مختلف گفت: یکی از ویژگی‌های اصلی اصحاب رسانه و خبرنگاران مطالبه‌گری است و باید زمینه‌های آن در شهرستان فراهم شود که مصالبه‌گری از راه صحیح توسط رسانه‌ها انجام گیرد.

وی افزود: رسانه‌ها چشم و گوش مسئولان هستند و در واقع به مسئولان قدرت تحلیل می‌دهند؛ به همین خاطر ضروری است که مسئولان نیز ضمن درک اهمیت مقوله رسانه، در راستای جلوگیری از سیاه‌نمایی دشمنان، نسبت به اطلاع‌رسانی برنامه‌های خود در رسانه‌ها اهتمام داشته باشند.

قربانی تصریح کرد: رسانه‌ها نقش پررنگ و به سزایی در تبیین مسائل دارند و اصحاب رسانه با درک این موضوع باید بدانند که وظیفه سنگینی بر گردن آن‌ها نهاده شده است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =