نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه شهرستان با فرماندار برخوار

در راستای پیگیری و رفع مشکلات حوزه رسانه در شهرستان برخوار، نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان با فرماندار و معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه) نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان برخوار با محمدرضا قربانی فرماندار و مرتضی عزیزخانی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان برگزار شد.

در این جلسه اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان مسائل و دغدغه‌های خود در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای شهرستان را بیان کردند.

فرماندار شهرستان در این جلسه با تاکید بر اطلاع‌رسانی دقیق موضوعات مختلف گفت: یکی از ویژگی‌های اصلی اصحاب رسانه و خبرنگاران مطالبه‌گری است و باید زمینه‌های آن در شهرستان فراهم شود که مصالبه‌گری از راه صحیح توسط رسانه‌ها انجام گیرد.

وی افزود: رسانه‌ها چشم و گوش مسئولان هستند و در واقع به مسئولان قدرت تحلیل می‌دهند؛ به همین خاطر ضروری است که مسئولان نیز ضمن درک اهمیت مقوله رسانه، در راستای جلوگیری از سیاه‌نمایی دشمنان، نسبت به اطلاع‌رسانی برنامه‌های خود در رسانه‌ها اهتمام داشته باشند.

قربانی تصریح کرد: رسانه‌ها نقش پررنگ و به سزایی در تبیین مسائل دارند و اصحاب رسانه با درک این موضوع باید بدانند که وظیفه سنگینی بر گردن آن‌ها نهاده شده است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،نسشت خبری اهالی رسانه شهرستان ،با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در محل فرمانداری برگزار گردید. در این نشست ضمن تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس و پاسخگویی به سوالات اهالی رسانه، محمد رضا قربانی فرماندار از رسانه ها خواست […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،جلسه کمیته مناسب سازی با حضور مرتضی عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تشکیل گردید در این جلسه نقاط قوت وضعف هر اداره در خصوص مناسب سازی  احصا و سپس در مورد آنها راهکارهایی ارائه شد و همچنین در مورد نحوه صدور و توزیع کارت منزلت […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل وموذی با حضور عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مسیحا نماینده دفتر شهری استانداری اصفهان برگزار گردید. در این جلسه ضمن تشریح وظایف شهرداری ها ،دهیاری ها و دیگر اعضای کارگروه مقرر گردید ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =