بررسی میدانی مشکل تعطیلی‌های بی‌مورد نانوایی‌ها در حبیب آباد

در پی اعتراض مردم حبیب آباد به دلیل تعطیلی‌های بی‌مورد نانوایی‌ها و نامنظم بودن در پخت نان، فرماندار شهرستان به همراه برخی مسئولان ذی‌ربط با حضور در نانوایی‌های این شهر، موضوع را به صورت میدانی بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، در پی اعتراض مردم شهر حبیب آباد به دلیل تعطیلی‌های بی‌مورد نانوایی‌ها و نامنظم بودن در پخت نان، محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان صبح امروز (شنبه ۱۳ خرداد) به همراه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و رئیس شورای اسلامی شهر حبیب آباد با حضور در نانوایی‌های این شهر، موضوع را به صورت میدانی بررسی کرد.

در این بازدیدها با برخی از نانوایان متخلف برخورد قانونی صورت گرفت و نانوایان منظم نیز تشویق شدند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =