شرکت فرماندار برخوار در یکصد و دهمین جلسه ستاد استانی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا

بازدید استاندار اصفهان از شهرستان فریدون شهر

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: یکصد و دهمین جلسه ستاد استانی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا با شرکت عبداله بنهری فرماندار برخوار و اعضاء جلسه به ریاست دکتر مرتضوی استاندار اصفهان برگزار شد.

 

دکتر مرتضوی در این جلسه گفت: تمامی اعضاء ستاد استانی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا مکلف هستند با تمام توان در راستای افزایش سطح آگاهی آحاد جامعه در خصوص مزیت های استفاده صحیح از فرایند واکسیناسیون همگانی بر ضد بیماری کووید ۱۹ اقدام نمایند.

 

در این جلسه مقرر شد: دستگاه های ذی ربط، نسبت به آگاهی بخشی همگانی در خصوص تبعات عدم استفاده از طرح واکسیناسیون بر ضد بیماری کرونا با بهره گیری از مشوق های فرهنگی و اجتماعی و شیوه های اقناع همگانی، بدون اتلاف وقت اقدام نمایند.

 

دبیر خانه ستاد استانی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا از این پس از استانداری اصفهان به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان منتقل گردد و سخنگوی ستاد استانی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا نیز مطابق تصمیم سازی صورت پذیرفته به رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان محول گردد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

تاکید فرماندار شهرستان بر ایجاد صنعت تصفیه تکمیلی پساب برای استفاده در کشاورزی مستمر شهرستان

۳۰ آذر ۱۴۰۰
سفر استاندار اصفهان به شهرستان خوانسار
۱ آذر ۱۴۰۰
بهره برداری و کلنگ زنی ۱۸ پروژه عمرانی در شاهین شهر

ملاقات مردمی فرماندار با مردم شهرستان برخوار برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار در راستای دیدار چهره به چهره و پاسخ به مطالبات مردم دیدار عمومی عبداله بنهری فرماندار شهرستان که دوشنبه هر هفته با هدف رسیدگی به مسائل ومشکلات عموم مراجعین برگزار میشود امروز دوشنبه ۱۸ آبان ماه نیز برگزارشد. بنا […]

۱ آذر ۱۴۰۰
نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :