برگزاری میز خدمت با حضور فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار : شب گذشته فرماندار به همراه  عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی و روسای برخی ادارات شهرستان با حضور در میز خدمت مسجد صاحب الزمان شهر سین بصورت چهره به چهره با مردم دیدار کرد. همچنین در این جلسه نماینده عالی دولت ضمن پاسخگوی سوالات و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار : شب گذشته فرماندار به همراه  عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی و روسای برخی ادارات شهرستان با حضور در میز خدمت مسجد صاحب الزمان شهر سین بصورت چهره به چهره با مردم دیدار کرد.

همچنین در این جلسه نماینده عالی دولت ضمن پاسخگوی سوالات و دغدغه های مردم به تشریح فعالیت های انجام شده و در حال انجام این شهر مانند درمانگاه شهر سین پرداخت و دستور بررسی و حل دیگر مشکلات مردم را مانند آلایندگی و… را به مسولین شهرستانی صادر نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − نه =