دیدار فرماندار برخوار با خانواده های معظم شهداء

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ روز پنج شنبه مورخ ۲۱/۲/۱۴۰۲ محمدرضا قربانی فرماندار به همراه خلیفه سلطانی رئیس جمعیت هلال احمر و محسنی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با خانواده معظم شهید حسین طاهری در محله دلیگان شهر خورزوق دیدار و گفت و گو نمودند. محمد رضا قربانی گفت: حرکت در مسیر […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ روز پنج شنبه مورخ ۲۱/۲/۱۴۰۲ محمدرضا قربانی فرماندار به همراه خلیفه سلطانی رئیس جمعیت هلال احمر و محسنی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با خانواده معظم شهید حسین طاهری در محله دلیگان شهر خورزوق دیدار و گفت و گو نمودند.

محمد رضا قربانی گفت: حرکت در مسیر خط امام راحل(ره)، رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های شهیدان و خدمت صادقانه به خانواده معظم شهداء و جانبازان را رسالت اصلی مسئولان دانست و افزود: خدمت به خانواده شهداء، ایثارگران و جانباران برای تمام مسئولان یک توفیق الهی است.

شهید حسین طاهری متولد ۱۳۴۵/۵/۹ بود که مورخ ۱۳۶۱/۸/۱۱ در منطقه عملیاتی عین خوش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 6 =