پیام فرماندار شهرستان برخوار به مناسبت هفته هلال احمر

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛ محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار در پیامی فرارسیدن هفته هلال احمر را تبریک گفت. متن پیام وی بدین شرح است:   «فرق هلال احمر با دیگر مؤسسات امدادی و کمک رسان این است که مربوط به فوریت هاست، باید مثل سربازان یک ارتش همیشه آماده باشند باید بتوانند […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار؛ محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار در پیامی فرارسیدن هفته هلال احمر را تبریک گفت. متن پیام وی بدین شرح است:

 

«فرق هلال احمر با دیگر مؤسسات امدادی و کمک رسان این است که مربوط به فوریت هاست، باید مثل سربازان یک ارتش همیشه آماده باشند باید بتوانند درهنگام حوادث حضور واقعی مؤثر و کار گشا داشته باشد، این حالت باید از همه جهات حفظ شود».

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)

انسان‌دوستی و کمک به کاهش آلام بشری در سایه مهرورزی، مفاهیم بسیار مقدس و ارزشمندی هستند که در سرلوحه فعالیت های آنهایی قرار دارند که برای حفظ حرمت و کرامت انسانی، فارغ از مرزبندی های سیاسی و جغرافیایی و دسته بندی های قومی و قبیله ای در پاسخ به نیاز آحاد افراد جامعه، کمر همت بسته و در خدمت به مردم، همیشه در صحنه حاضر می باشند.

این مهم از جمله ویژگی های امدادگران جمعیت هلال احمر است که بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی(حفظه الله) را منشور و سرلوحه تمام فعالیت‌های خود قرار داده و داوطلبانه در صحنه‌های حوادث زلزله، سیل، طوفان، تصادفات جاده‌ای و… حضوری مؤثر دارند.
بیش از یک قرن فعالیت داوطلبانه و خالصانه در راستای گره گشایی از مشکلات، کوله باری از تجربه های نیکوست که سرعت رسیدن امدادگران جمعیت هلال احمر به صحنه اتفاقات را کاهش داده و سطح و نوع خدمات را ارتقاء بخشیده است.

 

اینجانب ضمن تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر، از خدمات شایسته و ارزشمند مسئولان، امدادگران، داوطلبان و اعضای جوان جمعیت هلال احمر شهرستان برخوار در برهه‌های گوناگون به ویژه در عرصه مبارزه با کرونا، امدادرسانی و کمک‌رسانی به مصدومان و مجروحان حوادث مختلف صمیمانه قدردانی و تشکر می‌کنم و توفیق روزافزون همه تلاشگران این جمعیت را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

محمد رضا قربانی

فرماندار شهرستان برخوار

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،نسشت خبری اهالی رسانه شهرستان ،با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در محل فرمانداری برگزار گردید. در این نشست ضمن تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس و پاسخگویی به سوالات اهالی رسانه، محمد رضا قربانی فرماندار از رسانه ها خواست […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،جلسه کمیته مناسب سازی با حضور مرتضی عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تشکیل گردید در این جلسه نقاط قوت وضعف هر اداره در خصوص مناسب سازی  احصا و سپس در مورد آنها راهکارهایی ارائه شد و همچنین در مورد نحوه صدور و توزیع کارت منزلت […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل وموذی با حضور عزیزخانی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مسیحا نماینده دفتر شهری استانداری اصفهان برگزار گردید. در این جلسه ضمن تشریح وظایف شهرداری ها ،دهیاری ها و دیگر اعضای کارگروه مقرر گردید ، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 6 =