بازدید فرماندار برخوار از شرکت چینی اصفهان به مناسبت هفته کارگر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛به مناسبت هفته کارگر روز سه شنبه مورخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان  به همراه سرهنگ عطایی رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه حضرت صاحب الزمان(عج)، سرهنگ موسوی فرمانده ناحیه مقاوت بسیج برخوار، نریمانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید خرازی، مردان شاه رئیس اداره صمت از شرکت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری برخوار؛به مناسبت هفته کارگر روز سه شنبه مورخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان  به همراه سرهنگ عطایی رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه حضرت صاحب الزمان(عج)، سرهنگ موسوی فرمانده ناحیه مقاوت بسیج برخوار، نریمانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید خرازی، مردان شاه رئیس اداره صمت از شرکت چینی اصفهان بازدید نمودند.

قربانی فرماندار شهرستان ضمن خداقوت و تبریک هفته کار و کارگر پس از استماع سخنان جهانبانی مدیر عامل شرکت در خصوص رفع موانع تولید گفت: موانع در مسیر اقتصاد و تولید وجود دارد ولی نباید وجود موانع و مشکلات ما را از تلاش درچرخه تولید و اقتصاد باز دارد.

وی افزود: کارگر به مثابه خون در رگ های جامعه جریان دارد و اگر در جایی گرفته و لخته شود موجب آسیب و تهدید حیات همه اقشار جامعه می شود.

قربانی ادامه داد: در راستای تحقق شعار سال مبنی بر مهار تورم و رشد تولید باید بصورت جدی به واحدهای تولیدی و صنعتی نگاه ویژه ای داشته باشیم و در جهت رفع  مشکلات معیشتی کارگران اهتمام بیشتری به خرج دهیم.

در پایان پس از بازدید از از خط تولید و سیر مراحل تولید محصولات از مدیر عامل شرکت به عنوان کارآفرین برتر و موفق استان و همچنین جمعی از کارگران بسیجی و نمونه شرکت تجلیل به عمل آمد.

همچنین حضور در جمع کارگران کارخانه و برگزاری شیفت ایثار جهادی از جمله اقدامات حوزه مقاومت بسیج برخوار در هفته کار و کارگر بود

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، طبق روال دوشنبه های هر هفته ، ملاقات مردمی با فرماندار و معاونین فرمانداری جهت استماع و پیگیری و رفع مشکلات مردم شهرستان برگزار شد. در این دیدارها مردم با فرماندار بصورت چهره به چهره صحبت خواهند کرد و به بیان مشکلات ودغدغه های خود می پردازند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار،دومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی عوامل اجرایی شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، سومین جلسه از دوره ی آموزشی توجیهی کاربران رایانه در شعب اخذ رای جهت فراگیری هرچه بهتر قوانین و مقررات برگزاری انتخابات در محل فرمانداری تشکیل گردید.

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار ،فرماندار به همراه  معاون سیاسی ،امنیتی ، اجتماعی فرمانداری و مسولین ادارت شهرستان به صورت سرزده  در بلوار شهید فهمیده و کوچه شهیدان (دربه حمام) شهر دستگرد حضور یافت.   در این برنامه فرماندار بصورت چهره به چهره و بدون واسطه با مردم صحبت کرد و مشکلات آنها […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهارده =